İlişkinizi Bitirmenizi Gerektiren İşaretler

Partnerinizle bir süredir birliktesiniz. Siz onla mutluyken ve ileride de mutlu bir hayatı hayal ederken onun tavırları bazen size uymaz. Bu tavırları iyi gözlemleyin. Erkekleri tavırlarından anlayabilir, notunu ona göre verebilirsiniz. Bazı hareketleriyle erkekler, ilişkiyi ciddiye almadığını belli eder. Bu durumlarda da sizin yapacağınız tek bir şey vardır ki o da ilişkiyi bitirmek olacaktır.

ilişkiyi bitirmek

ilişkiyi bitirmek

Bunları Yapıyorsa Bitirin

Bir kadın olarak ciddi bir ilişki düşünmeniz normaldir. Erkeklerin bazıları ciddi ilişkilerden kaçarlar. Karşı tarafın ciddiyetini anlamanın en kolay yolu da evliliktir. Evlilik dediğinizde umursamaz ve sıkıcı cevaplar veriyorsa bilin ki sizle bir gelecek düşünmüyor. Ayrıca çapkın olduğunu da anlamak sizin elinizdedir.

ilişkinizi bitirmenizi gerektiren işaretler

ilişkinizi bitirmenizi gerektiren işaretler

Eğer arkadaşları ona enteresan lakaplar takıyorsa bunda bir art niyet arayın. Sizle vakit geçirmek yerine arkadaşlarıyla geziyorsa, halı saha turnuvalarını size tercih ediyorsa ilişkinin sonu gelmiş demektir. Sizden sıkıldığı ya da sizle ciddi olmadığı aşikardır. Çünkü seven erkek yeri gelir tuttuğu takımı kenara koyar ve aşkına koşar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir