Ünlülerden Stil Önerileri

Stil giyinmek,  bazı kadınlar için yemek içmek kadar doğal bir şeydir ve onlar adeta stil görünmek için doğmuş gibilerdir. Moda ve sanat dünyasının tanınan ünlü stil ikonları da bu kadınlar arasındadır. Stil sahibi olmak isteyen kadınlar ise bu stil ikonlarının sıkı takipçileri haline gelir ve onların tarzından ilham alır. İşte o stil sahibi ünlüler ve stil önerileri…

Stil İkonları ve Tarzları

Moda ikonu Olivia Palermo’ya göre, stil sahibi olmanın yolu kişinin vücudunu iyi tanımasından geçiyor. Modaya göre giyinmek yerine kişi, vücuduna yakışan tarzdaki kıyafetleri tercih etmeli. Ünlü moda bloggerı ve stil ikonu olan Chiara Ferragni, basic tişörtlerin her zaman hayat kurtarıcı olduğunu ve bu yüzden her gardıropta bulunmasını gerektiğini belirtiyor.

stil önerileri

stil önerileri

Ünlü stil ikonu Alexa Chung, denim parçaların şıklığın anahtarı olduğunu belirtiyor. Çünkü denimler ona göre, günlük hayatın ve gece kombinlerinin vazgeçilmez bir tamamlayıcısı.

ünlülerden stil önerileri

ünlülerden stil önerileri

Mira Duma, renklerin cazibesine kapılan ünlü stil ikonları arasında ve renkli kıyafetlerin, iyi bir stilin en önemli parçalarından biri olduğunu belirtiyor. Ayrıca kombinlerde aksesuar kullanımı da oldukça önemli. Ona göre sade kombinler bilir canlı ve dikkat çekici bir kolye ya da bilezikle bile güzel bir stil yaratabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir