Gümrükleme Acentesi

Ercan gümrükleme gümrük belgelerinin eksiksiz bir şekilde hızlı ve profesyonel bir şekilde işlenmesini sağlar. İhracat beyannamesi, ithalat gümrük işlemleri, gümrük numarası başvurusu, menşe belgesi, nakliye, T1, T2, T2L CMR dahil olmak üzere pek çok gümrük işlemlerinde yanınızdadır. Genel eşyanın antrepoya aktarımı, gümrükleme standart olmayan tüm problemlerin çözümünde de destek olmaktadır.

Gümrük Hizmet Özellikleri

Ercan Gümrükleme, gümrük hizmetlerini hem doğru hem de eksiksiz şekilde yapmaktadır. Bu bağlamda gelen ya da gönderilen eşyanın gümrük işlemlerinde büyük sorunlar çıkmamaktadır.

Farklı tedarikçilerden gelen herhangi bir yükün konsolidasyonu yük akımlarının koordinasyonu, izleme ve bilgi geçici depolama modunda depolama, gümrük antrepo modunda depolama, müşterinin talimatlarına tam olarak uygun şekilde boşaltma ve paletlere yükleme, folyo sarma, yeniden paketleme, işaretleme, gelen ambalajı kontrol etme tam kamp belgelerinin sağlanması, transit, ihracat ve ithalat gümrük işlemleri, EX, CMR ve diğer belgeleri içeren pek çok gümrük işlemleri Ercan Gümrükleme tarafından yapılmaktadır.

Gümrük Beyannamesi Düzenleme Hizmetleri

Gümrük beyannamesi hizmetleri gümrük bölgelerinde son derece önemli ve özenli yapılması gereken bir işlemdir. Ercan gümrükleme gümrük müşavirliği hizmetlerinde şirketlerin sınırlarda eşya geçişini sorunsuz bir şekilde sağlamak için en doğru ve uyarlı beyannameyi düzenlemektedir.

Aynı zamanda ithalat ve ihracat işlemlerini düzenleme konusunda uzman olan bir ekip ile çalışan acente; gümrük memurlarına farklı ülkeler arasında taşıma için gerekli belgeleri sağlar.

Gümrük beyannamesinin işi esas olarak uluslararası ithalat-ihracat ile ilgilidir.

Ercan Gümrükleme bu konuda gümrüğün gerektirdiği tüm belgelerin olup olmadığını kontrol eder. Taşıma nedeni, menşei, içeriği, malların ağırlığı, hayvan veya gıda ürünü taşıyorsa sağlık sertifikaları veya iliştirilmiş tehlikeli maddeler veya sanat eserleri için özel uyarıları dikkate alarak, sorunsuz bir gümrükleme süreci sağlar.

Gümrük İşlemelerinde Kaliteli Danışmanlık Hizmetleri

Eşya gümrükten geçtiğinde, gümrük beyannamesi tüm destekleyici belgeleri içeren dosyayı gümrük idaresine teslim eden Ercan Gümrükleme işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlar. Gümrük talebi üzerine bazen ithal veya ihraç edilen malları da kontrol eder.

Bu noktada şirket sahipleri ürün gelmeden önce danışmanlık hizmeti ile gerekli belge ya da sertifikaları Ercan Gümrükleme aracılığı ile öğrenir. Genel olarak gümrük süreci başlamadan planlı ve programlı ilerleyen Ercan Gümrükleme eksik evrak ya da belgenin olması durumunu da en aza indirger.

Gümrük İşlemlerinde Profesyonel Hizmetler

Gümrük hizmetlerinde iş ortağınızız anlayışı ile hareket eden Ercan Gümrükleme İlk işlemde gümrük beyannamesinin sorunsuz olması için en doğru ve uzman hizmetleri sunmaktadır. Bu konuda gümrük beyannamesi için gereken nitelikler titiz bir şekilde hazırlanmaktadır. Beyannamelerde bir hata olması durumunda, gümrükler yüksek maliyetli cezalar uygulayabilir.

Kağıtları sistematik olarak kontrol etmek daha iyidir. Bu bağlamda Ercan Gümrükleme organize bir şekilde gümrük hizmetlerini vermektedir. Tüm belgeler açıkça doldurulmakta, kontroller detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

Gümrük işlemlerinde malın hareketsiz kalması şirketin zarar etmesine neden olur. Bu açıdan profesyonel hizmet almak en doğru davranış olacaktır. Bu noktada www.ercangumrukleme.com adresinden Ercan Gümrükleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Gümrük İşlemlerinde Önemli Noktaların Yapılması

Ercan Gümrükleme hizmetleri gümrükleme işlemlerinde en detaylı ve sorunsuz hizmet anlayışını kapsamaktadır. Bu bağlamda bazı önemli noktalarda müşterilerinin gümrük işlemlerini ya da danışmanlık hizmetlerini en doğru şekilde yapmaktadır. Bu işlemler:

Bir müşteriye malların uluslararası hareketi konusunda tavsiyede bulunmak.

Malları müşteri tarafından sağlanan açıklamaya göre kodlamak.

Mallar için nakliye belgelerini toplayıp ve hizmet dosyasını derlemek (transit, gümrük).

Malların uluslararası dolaşımına ilişkin belgeleri (gümrük faturası, beyanname, akreditif vb.) kontrol etmek.

Transit veya gümrük işlemlerinin (tedarikçi ödemesi, gümrük vergileri, mal takas Beyannamesi vb.) faturalarının hazırlanması, izlenmesi veya kontrolünün yapılması

Malların teslimatını takip etmek, müşteriyi ilerleme hakkında bilgilendirip; anormallikler durumunda çözümler sunmak.

Bütün bu gümrük süreçlerinde Ercan Gümrükleme en doğru gümrük hizmetlerini sağlamaktadır.

Gümrük İşlemlerinde Kaliteli Hizmet Anlayışı

Ercan gümrükleme hizmetlerinde en gelişmiş teknolojiler ya da en yeni yasal değişikleri yakında takip edilmektedir. İhracat ya da ithalat işlemlerinde ortaya çıkan bir değişiklik anında uygulanmaktadır. Bu konuda şirketin zarara uğraması ya da eşyasının beklemesi gibi durumların önüne geçilmektedir.

Tüm gümrük süreçlerinde en doğru destek Ercan Gümrükleme tarafından sağlanmaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti kapsamında hizmetler sağlayan gümrük acentesi her işlemi sorunsuz ve eksiksiz tamamladıktan sonra, depolama süreçlerine de destek olmaktadır.

Sadece işlem hacmi olarak değil, küçük ya da büyük ihracat ya da ithalat işlemlerinin her birine aynı özeni göstermektedir. Bu süreçte beyanname hazırlanması, kapatılması, elleçleme ya da mesai alınması gibi her süreçte son derece hızlı ve programlı ilerlemektedir.

Ercan Gümrükleme hizmetleri her açıdan başarılı ve sorunsuz olmaktadır. Bu açıdan doğru ve eksiksiz gümrük işlemleriniz için www.ercangumrukleme.com adresini ziyaret ederek, Ercan Gümrükleme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Hem gümrük süreçlerinde hem de depolama aşamasında en doğru işlemleri sağlayan acente, %100 müşteri memnuniyeti ile doğru ve hızlı gümrük hizmeti vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir