Yanlış Kişi İle Mi Berabersiniz? 

Birçok kişi ilişki esasında karşısındakinin yanlışlarını bile görmezden gelmeyi tercih ediyor. Böyle olunca da aslında kendilerine ne kadar zarar verdiklerinin farkında olamıyorlar. Halbuki içerisinde yer alınan ilişkiyi gözlemlemek, gelecek hakkında çok daha iyi fikir sahibi olunması anlamına gelecektir.

tartışmak

tartışmak

Çok Farklı Bakış Açısı

Farklılıklar ilişkiyi zenginleştirir, bu konuda herkes hemfikirdir. Lakin bu fikir ayrılıkları yaşama karşı oldukça ciddi oranlarda ise ilerleyen dönemlerde farklı sorunlar kendini göstermeye başlayacaktır. Çünkü fikir ayrılıkları beraberinde tahmin edilenden kötü sonuçları getirebilecektir.

Nedensiz Yere Yapılan Kavgalar 

Kavgalar genel itibari ile ilişkilerin tuzu biberi olarak görülür. Fakat en ufak bir sebepten ötürü kendini göstermeye başlayan ve her seferinde çok daha ciddi boyutlara ulaşmaya başlayan kavgalar, ilişkiyi çok daha farklı bir boyuta ulaştıracaktır.

İlgisizlik 

İlk dönemlerde aşırı oranlarda ilgi göstere ve her anını sevdiği kişi ile geçirmek isteyen biri; bir anda ilgisini kesince karşısındaki kişi ne kadar güzel ya da yakışıklı olursa olsun fark etmez asla ilişkide istemiş olduğu mutluluğu yakalayamaz. Üstelik bu ilgisizlik sonrasında ilişki bitme noktasına bile gelebilir.

yanlış ilişki

yanlış ilişki

Araya Mesafe Koyma 

Partner herhangi bir sebep yokken araya mesafe koymayı tercih ediyorsa, ilişkide yanlış giden bir şeyler var demektir. Özellikle de yeni başlamış bir ilişkide bu durum ortaya çıkmışsa, kişi kendini bir süre sonrasında mutsuz hissetmeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir