Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

Kadınların şüphesiz en güçlü aksesuarlarından birisi genellikle güneş gözlükleridir. Yaz aylarının en vazgeçilmez ürünlerinden birisi de güneş gözlüğüdür. Değişen moda trendleri tamamen gözlüklere de yansımaktadır. Bazı tasarım modelleri ilk defa karşımıza çıkarken bazıları ise nostaljik ruhu taşımaktadır. Günümüzde özellikle köşeli çekik bayan güneş gözlüğü modelleri en popüler gözlük arasında yerini almaktadır. Aynı zamanda kedigözlüğü olarak da adlandırılabiliyor.

Bayan güneş gözlükleri arasında en çok öne çıkan modeller ise öncelikle yuvarlak gözlükler oldukça bir tarz sergileyerek sokak modasına damga vurmaktadır. Genellikle her sezon karşımıza çıkan yuvarlak kadın güneş gözlükleri farklı renk ve boyutları ile karşımıza çıkmaktadır. Spor bir stile sahip iseniz bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Gözlük trendleri arasında en çok tutulan bir diğer gözlük modeli ise kare gözlüklerdir. Siyah ve kahverengi tonlar hoş bir tasarım sergilemesinin yanı sıra güneş ışınlarına karşı göz sağlığınızı koruyabiliyor. Ayrıca gözlük camının ve çerçevesinin kalitesi ile oldukça büyük bir konfor sunabiliyor. Gözlük seçerken en önemli dikkat edeceğiniz husus gözlüğünüzün yüzüne tamamen oturmasıdır.

Bu yüzden yüz hatlarınızı ne kadar iyi tanırsanız gözlük seçiminde o kadar başarılı olursunuz. Bayan güneş gözlüklerinde damla gözlük modelleri de bu yıl oldukça modern bir çizgi oluşturmuştur. Spor ya da klasik her stile uyum sağlayarak güçlü bir aksesuar görevi görmektedir.

Bayan güneş gözlüğü

Bayan Güneş Gözlüğü Modellerinde Siyah Tercihi

Güneş gözlükleri trendleri arasında en eskimeyen gözlük siyah oluyor. Asil duruşu ile siyah gözlük her yılda olduğu gibi bu yılda da çok talep görmektedir. Siyah daha çok klasik bir renk olması sebebi ile daha çok tutulmaktadır. Duruşu ile oldukça modern bir hava yaratırken aynı zamanda her tarza uyum sağlayabilmektedir.

Siyahın tonlarının çok keskin olmasının yanı sıra camlarının şeffaflaşan modelleri de bulunmaktadır. Bayan güneş gözlüğü modelleri arasında en çok tercih edilen modeller ise; dikdörtgen, yuvarlak, kare, oval ve cat, eye çerçeveler ile bir araya gelen siyah camlar oldukça tarz bir hava sergiliyor. Güneş gözlüklerinde siyah rengin tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise her kombin ile kullanılmasıdır.

Bayan Büyük Güneş Gözlüğü Modelleri

Bayanlar genellikle farklı stillere sahip olmanın yanı sıra daha çok özgünlüğü severler. Bayan güneş gözlüğü modelleri seçiminde herkesin tarzı farklı olabilmektedir. Kimisi yuvarlak tasarımları beğenirken, kimisi ise köşeli ve kare modelleri tercih etmektedir. Son zamanlarda büyük güneş gözlükleri moda dünyasında oldukça ilgi görmektedir.

Birçok ünlünün tercih ettiği büyük çerçeveli gözlükler. Yüzü tamamen kapatarak muhteşem bir görünüm sergiliyor. Özellikle siyah ve kahverengi tonları çok fazla tercih edilirken, göz alıcı bir duruşuda beraberinde sergilemektedir. Güneş gözlüğü satın alacağınız zaman mutlaka büyük ebattaki modelleri alternatiflerinize eklemelisiniz. Sizler de https://www.asaloptik.com.tr/kadin-gunes-gozlugu sitesinden dilediğiniz gözlük modellerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir