Mango Etek Modelleri ve Yeni Kombinler

Kadın giyiminin ünlü markalarından olan Mango bu sezon oldukça farklı etek modellerini piyasaya süürdü. Mango etek modelleri desen ve renkleriyle büyük beğeni kazandı.

Uzun ve kısa etek tasarımları her yaşa hitap edecek türde. Farklı kumaşlar kullanılarak hazırlanan özel tasarımlar sizleri de büyüleyecek. Elbise ise bu sezon özellikle favoriler arasında.

mango etek

mango etek

Mango Etek Tasarımlarında Yenilikler

Pileli etekler yaz ayında da büyük beğeni kazandı. Düşük belli etek modası bu sezon oldukça beğenildi. A- simetrik kesimleri ise bedeninize göre seçerseniz harika durur.

Günlük hayatta etek altına sade bir ayakkabı seçimi yapabilirsiniz. Gece kıyafetleri için etek modeli tercih ettiyseniz özellikle taşlı terliklerden yana tercihinizi yapmanız gerekir.

mango etek modelleri

mango etek modelleri

Boyunuz kısaysa uzun etek modeli giymeyin. Orta boy etekler güzel durur. Kalem etekler özellikle kısa boylularda da güzel durur.

Kilonuz varsa pileli ve kloş eteklerden uzak durmanız önemli. Zayıf bayanlar ise özellikle pileli veya fırfırlı etek modellerini tercih edebilir. Bu sezon her bedene uygun etek modelini rahatlıkla bulacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir