Huawei Maimang 6

Cep telefon sektöründe yaşanan yeniliklere yetişmek neredeyse mümkün olmuyor. Telefon sektöründe en dikkat çeken modellerden birisi olan Huawei Maimang  6 özellikleri ve sahip olduğu 4 kamerası ile en dikkat çeken cep telefon olmuştur.  Huawei Maimang  6, arka ve ön tarafta çift kamera kurulumu vardır.

Huawei

Huawei

Orta segmente olan telefon, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama kapasitesine sahiptir. 5.9 inç ekran boyutuna sahip olan telefon, piksel olarak 2160×1080 çözünürlüğe sahiptir. Telefonu özel kılan etkenlerin başında ise 4 kamera bulunur. Telefonun arka tarafında 16 Megapiksel ve 2 Megapiksel kamera kullanıyor.

Huawei Maimang  6 Özellikleri Nelerdir

Ön tarafta ise 13 Megapiksel ve 2 Megapiksellik kamera bulunduruyor. Telefon bu çift kamera özelliği ile LG V10 modellerini de andırdığı ifade ediliyor.  Huawei Maimang  6 yaklaşık 164 gram ağırlığında olup, Android 7.0 üzerinde çalışan EMUI 5.1 ara yüzünü kullanmaktadır. Hazırlığı tamamlanan ve ilk olarak Çin’de satışa sunulacak olan telefon 365 dolara 30 Eylül tarihinde teknoloji severlerle buluşacak.

Huawei Maimang 6

Huawei Maimang 6

Fonksiyonel özelliklere sahip olan bu telefon, her yaş grubunun kullanacağı telefon olup, siyah ve beyaz renk seçenekleri vardır.  Sektörde önemli bir pazara sahip olan Huawei markası özellikle oyun sever kullanıcıların ilgi gösterdiği telefondur. Satışa sunulmasının ardından sektörde büyük ilgi göreceği ifade edilen telefon, ülkemizde şimdiden birçok kullanıcıyı merak içinde bırakmaktadır. Özellikle 4 kameralı olması farkını ortaya koyuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir