Sonbahar Makyajı Trendleri

Yaprakların yavaş yavaş sararmasıyla beraber kış yakında kapımızı çalacak.Yaza inat Flormar sonbaharda da o cıvıl cıvıl olmayı hedefliyor.

Altın sarısından mor menekşelere,kan kırmızısından şarap kırmızısına kadar canlı sıcacık renkleri sizlere sunuyor.

Flormar sadece sonbahara yakışan buğulu gözleri,yazdan kalma ışıltılı tonları her zamanki gibi en dikkat çekici haliyle kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Buğulu gözler için mükemmeli oluşturan Color Palette Far bayanların her zaman gözdesi oluyor.Farı uyguladıktan sonra kirpiklerinize de Flormar Lash Lift Maskara sürmeniz istediğiniz dolgun ve uzun kirpiklere kavuşmanızı sağlayacaktır.

Koyu kırmızı rengin dudaklarda yarattığı çekicilik görmezden gelinemez. Flormar Supermatte Ruj dudaklarınızın çekici hale gelmesini kolaylaştırıyor.Sürdüğünüz renge uygun bir dudak kalemi ile dudaklarınızı çerçevelemek daha dolgun bir görünüm elde etmenize yarayacaktır.Daha çok farkedilir olmak istiyorsanız Flormar Selection Gloss Up parlatıcıyı sürdüğünüz rujun üzerine uygulayabilirsiniz.

Parlak ışıl ışıl bir görüntü istiyorsanız metalik ve sedefli renkler kullanabilirsiniz. Altın rengi bir far sürdükten sonra kirpiklerinizin dibine Diamonds Glittering Effect Eyeliner uygulayabilirsiniz.Gözlerinizin doğal ışıltısı ön plana çıkacaktır.

Menekşelerin o güzel rengi herkesi büyülemeye yeter. Flormar Diamonds Terracotta Eye Shadow gözlere sonbaharda da hayat veriyor.İster koyu lila ister açık menekşe ya da birkaç tonu karıştırarak elde edeceğiniz renklerle mükemmel bir göz makyajı yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir