Tayt için Doğru Kombinler Nelerdir?

Pratik ve rahat oluşu nedeniyle taytlar günlük hayatın vazgeçilmezi oldu. Evde, sporda, yürüyüş yaparken büyük kolaylıklar sağlıyor. Tayta uyum sağlayan kemer ve tunik bu sezon da oldukça moda. Tayt üzerine tunik giydiğiniz zaman bedeninizi formda göstermek istiyorsanız kalın kemer takabilirsiniz.

tayt kombini

tayt kombini

Desenli ve Renkli Tayt Modelleri

Tayt denilince çoğu kişinin aklına siyah renk gelir. Bu sezon renkli ve desenli taytlar moda dünyasında yerini alıyor. Düz renkli blazer ya da uzun ceketler ile desenli taytları giyebilirsiniz. Belinize gömlek ya da ince bir hırka bağlayarak, spor şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Taytlara şık bir görünüm vermek istiyorsanız mutlaka uzun gömlekle tamamlayın. Serin havalarda ise tayt üzerine uzun gömlek giyip, hırka ile tamamlayarak güzel bir uyum yapabilirsiniz. Deri taytları sokak modasında giyebileceğiniz gibi davetlerinizde de tercih edebilirsiniz. Beyaz bir gömlek ya da V yakalım tuniklerle deri taytınızı kombinleyebilirsiniz.

 

Tayt alırken, kilolu bir yapınız varsa büyük desenlerden uzak durmalısınız. Uzun çizgili ya da koyu renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Bacak boyunuz kısa ise tayt giydiğiniz zaman uzun çizme giymeyin. Uzun çizme ve tayt bacak boyunuzu daha kısa gösterir. Çok kısa ceketler de tayt ile uyum sağlamaz.

Uzun Hırka ve Kazaklarla Giyin

Serin ve soğuk havaların kurtarıcısı olan bu kombinle hem rahatlık hem de şıklık bir arada! Görüntünüzü bot ve çizmelerle tamamlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir