Kış Makyajı Nasıl Olmalıdır?

Kış aylarında her zaman daha doğal ve daha canlı durmanıza yardım edecek ürünler yardımıyla cildinizi nemlendirmelisiniz. Daha sonra kullanacağınız bazı kaliteli ve su bazlı ürünler cildinizi hem koruyacak hem de daha doğal gözükmesini sağlayacaktır.

kış makyajı

kış makyajı

Kış aylarında gerek soğuğun gerekse yağışın cildinize zarar vereceğini unutmayın. O nedenle fondaten ve pudra kullanımlarınızı azaltarak daha temiz ve doğal bir cilt kullanmaya çalışmalısınız.

makyaj modası

makyaj modası

Makyajınızda ise günlük yaşamda sadece eyeliner ve rimel sizi abartıdan uzak tutarak daha aydınlık hale getirecektir. Özel günlerinizde ise hafif bir far ile gözlerinize hareketlilik katabilirsiniz.Artık günümüzde sık sık başvurulan su bazlı ve kaliteli BB kremler ve CC kremlerle daha doğal görünmek mümkün. Tabi bu ürünlerin bilinen ve kaliteli olduğundan emin olmalısınız.

Pudraya ve Fondatene Hayatınızdan Çıkarın !

Aslında daha çok sağlık açısından düşünülse de ünlü makyaj tasarımları bile doğal olmayı öneriyorlar. O nedenle doğallık her sezon artan bir trendle devam ediyor.

makyaj

makyaj

Sonbahar ve kış makyajında sizlerde fondaten ve pudra katmanlarına elveda diyerek mucizevi BB ve CC kremlerle tanışmaya ne dersiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir