Selülit Gideren İçecek Tarifi

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bayanları büyük bir telaş alır. Giydikleri kıyafetlerin içerisinde bedenlerinin de bakımlı görünmesini isterler. Selülit ilk olarak şekerli ve asitli gıdaların aşırı tüketilmesi sonucu oluşur. Selülit gideren içecekler ile kısa sürede büyük etkiler yaşarsınız. İçecekleri muntazam aldığınız zaman vücudunuzdaki portakal görünümün zamanla kaybolmaya başladığına kendiniz tanık olursunuz.

selülit nedenleri

selülit nedenleri

Selülit Gideren Doğal İçecekler Nelerdir?

Maydanoz özellikle selülit düşmanı olarak önemli etkiye sahip bir bitkidir. Robotun içerisine bir adet maydanoz, bir ince dilim zencefil, yarım ananas ile birlikte kereviz sapı katın ve içerisine bir adet greyfurt suyu sıkıp robottan geçirin. Düzenli olarak günde 1 su bardağı içmeniz gerekir.

selülit

selülit

Su ve sporla birlikte verilen içeceği muntazam aldığınız zaman yaz ayına dinç ve formda gireceğiniz kesin. Beslenmenize özellikle yeşil sebzeleri katmanız ve hamur işlerinden de uzak durmanız gereklidir. Tatlılar, tuzlular, kızartmalar selülitin artmasına neden olan gıdalardır. Formda girmenin yollarından biri düzenli hayatı alışkanlık haline getirmenizdir. Sağlık her zaman doğada saklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir