Olduğunuzdan Zayıf Görünün

Yazın geldiğine sevinenler olduğu kadar sevinmeyenlerde var maalesef. Bunun nedeni yaz gelmesine rağmen halen fazla kilolardan kurtulamamak. Fakat bu yaz bilinen her şey unutulacak. Çünkü 2015 Yazının modasında bu bayanlar içinde önemli kombinler var. Doğru kombinleri seçerek olduğunuzdan çok daha zayıf görünebilirsiniz.

zayıf görünmek

zayıf görünmek

Nasıl Kombinlenir?

Kilolu olduğunuz için bu güzel yazı evinizde geçirmeyin. Giyiminizi değiştirerek ve geliştirerek istenmeyen kilolarınızı gizleyebilirsiniz. Bu artık çok kolay.

Yapacağınız tek şey moda uzmanları tarafından yapılan önerileri dinlemek. Daha ince ve zarif görünmek istiyorsanız öncelikli olarak dolabınızda yüksek bel pantolonlara yer açın. Bu yazın en çok patlama yapması beklenen trendi o. Aynı zamanda çizgili üstlere ve nude renkli kıyafetlere de sahip olun. İnanın giydiğinizde sizde şaşıracaksınız.

kıyafet seçimi

kıyafet seçimi

Bu yazın büyük çıkış yapan rengi olan laciverti siyah rengiyle kombinleyin. Sonrada ayna karşısına geçin. Elegan duruşuyla inceldiğinizi hissedeceksiniz. Blazer ceketiniz varsa ona bir kemer ayarlayın. Giydiğinizde blazer ceket ve kemeri arasındaki uyumun yanı sıra görünümünüz karşısında da şaşkınlık geçireceksiniz. Nude renkler sizi şık gösterir. Baştan aşağı aynı renkleri giymenin sizde oluşturacağı değişiklik kilolarınızın yok olması olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir