Modanın Kalbi Milano’da Atıyor

Her yıl geçtiğimiz yılların kreasyonlarını geride bırakacak modeller üretilerek yeni yıla merhaba deniyor. Dünyaca ünlü olan modacıların tasarımları merak konusu olurken defileler merakla pek çok moda sever tarafından bekleniyor.

moda haftası

moda haftası

Farklı tasarımların ve renklerin buluştuğu defileler dünyanın önemli şehirlerinde yapılarak modacıları ve meraklıları buluşturuyor. Gelecek sezon ve günümüz modası hakkında tüyolar veren defileler İtalya’nın önemli şehirlerinden birisi olan ve adı ile moda aynı anda anılan Milano’da düzenlenen moda haftaları geçmiş ve gelecek hakkında bilgi toplamanızda yardımcı olacaktır.

milano moda haftası

milano moda haftası

Modanızı Kendinizi Yaratın

Modanın her türlüsüne merak duyuyorsanız moda haftası boyunca çeşitli modacıların kreasyonlarını yakından inceleyebilir, karşılaştırarak en iyi tasarımlara sahip olabilirsiniz. Büyük bedenler ve türbanlı hanımlar içinde ayrı olarak üretilen ürünlerini inceleyebilirsiniz.

moda haftaları

moda haftaları

Modern yaşamın olmazsa olmazlarından birisi modadır. Sokak modası, parti modası, günlük kıyafetler ve iş yaşamının olmazsa olmazlarının yer aldığı defilelerle aklınızdaki çoğu soruya cevap bulabilirsiniz. Kendi bedeninize en uygun kıyafeti seçmekte geç kalmayın! Unutmayın moda popüler olan değil, size yakışandır!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir