Ofis Stiline Uygun Jean Kombin Önerileri

 Çalışan bayanlar başarılı olma yolunda hem şık hem de rahat kombinler ile enerjik hissetmek isterler. Günlük seçilen kıyafetler o günkü ruh halini de etkileyeceğinden seçimlerinizin rahat ve iş yapmaya olanak sağlayan seçimler olmasına dikkat etmelisiniz.

ofis stil

ofis stil

Kombinlerinizde ofis stili için tercih ettiğiniz kıyafetlerinizin iş hayatında önemi gerçekten büyüktür. Dış görünüşle getirilen şıklık iş hayatını olumlu yönde etkiler.

Kıyafet konusunda herhangi bir kısıtlamada bulunmayan, özgür bırakan firmalarda casual tarz şıklık yakalayabilirsiniz.

iş kıyafetleri

iş kıyafetleri

Öncelikle dar kesim bir jean altına giyeceğiniz topuklu ayakkabı size enerjik gösterecektir. Siyah skinny jean ile feminen bir bluzla kombinlediğiniz ofis stili şıklığınız ile de risksiz bir şıklık yakalamış olursunuz.

 Ofis Şıklığınızı Maskülen Parçalarla Tamamlayın

 İş hayatınızda farklılık yaratcak bir görünüm kazanmak ve maskülen parçaların getirdiği otorite ile şık olmak istiyorsanız maskülen kesim yelek ve ceket ile kombinleyebileceğiniz jeanler, size alışılmışın dışında bir şıklık katacaktır.

iş kıyafeti

iş kıyafeti

Jean pantolon ve ceket kombini resmi bir stile sahipken, stilinize biraz hareket katmak isterseniz desenli şallar da kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir