Sade ve Modern Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma odalarının dekorasyonlarında tablolar ortamınızı sade şekilde dekore edebileceğiniz aksesuarların başında yer alır. Beyaz bir duvar sadeliğin ve şıklığın temsilcisi olduğu için bu tür bir duvara yakışacak en dekoratif eşya tablodur.

Zarif Oturma Odası Modelleri

Zarif Oturma Odası Modelleri

Yeni moda olan 4 ya da 6 parçalı kanvas tasarıma sahip tablolar sade dekorasyon arayan sizler için ideal bir seçim olabilir.

Çerçeveli nostaljik yapıya sahip resimlere ait tablolar artık fazla tercih edilmemesine rağmen sade bir şıklık arayanlar için hala büyük boyları kullanılıyor.

Sade Oturma Grubu

Sade Oturma Grubu

Koltuk Takımları Nasıl Yerleştirilir?

Sade Oturma Odası Takımları

Sade Oturma Odası Takımları

Koltuk takımlarınızı kalabalık bir görünüme yol açmaması için duvar kenarlarına yakın olarak yerleştirebilirsiniz. Aradaki boşluklara kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz kütüphane modeli kitaplık işlevi gören mobilyalar koyabilirsiniz.

Şık Oturma Grubu

Şık Oturma Grubu

Sehpalar ve puflar sade dekorasyon konusunun olmazsa olmaz parçalarıdır. Evinizin daha samimi ve sıcak bir atmosfere sahip olması için puf modellerini ve orta sehpaları kullanabilirsiniz.

Tekzen Oturma Odası

Tekzen Oturma Odası

Yan sehpa, abajur ve sakıt lambalar ise oturma odası dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz diğer aksesuarlardır. Genel renk seçimi konusunda canlı ve göz yormayan tonları seçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir