Modada Farkındalık Yaratın

Hiçbir zaman asla giymem dememelisiniz. Bugün beğenmediniz bir kıyafet, başka bir gün üzerine uyumlu olabilir ve siz beğenebilirsiniz. Moda değişken bir yapıya sahiptir. Moda daima herkesin beğenisine uygun değişiklikler içerir.

Beden Ölçüleri Önemli Değil

Sıfır Beden

Sıfır Beden

Beden ölçünüz ne olursa olsun, önemli olan size yakışan kıyafeti bulabilmenizdir. Piyasada bulunan çeşitli markaların, kalıpları ve kesimleri farklı farklıdır. O yüzden size uygun gelecek bir kıyafet mutlaka bulunacaktır.

Modada Cesur Kararlar Verin

Cesur Giyinmekten Korkmayın

Cesur Giyinmekten Korkmayın

Güzel bir tarz sahibi olmak istiyorsanız, cesur davranmalısınız. Denemekten korkmayın ve farklı şeyler deneyin. Denemek bir nevi alıştırmadır ve alıştırma yapmak, doğruyu bulmanızı kolaylaştırır.

Modada İyiye Ödediğiniz Paraya Acımayın

Her ne kadar bazı ucuz kıyafetler size yakışsa da, pahalı çoğu zaman iyidir. Moda da kaliteden ödün vermemek çok önemli bir kuraldır. Ucuza aldığınız kıyafetler, zamanından önce eskirler ve yeniden almak zorunda kalırsınız.

Uyum ve Denge Kuralını Unutmayın

Uyumlu Kıyafet

Uyumlu Kıyafet

Aynı renkler ile uyum yaratabileceğiniz gibi, zıt renklerin uyumunu da kullanabilirsiniz. Giysilerinizde ve tamamlayıcı aksesuarlarınızda abartıya gitmeyin. Çok parlak ve çok sönük renkler uyumunuzu bozabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir