Oto Kiralama Hizmetleri ile Merak Edilenler

Oto kiralama hizmetleri ister bireysel olsun ister firma ihtiyaçları olsun araç ihtiyacının karşılanması için verilen bir hizmet türüdür.

Oto kiralama iki şekilde verilebilir. Günlük kiralama ve uzun dönem kiralama olarak verilen oto kiralama hizmetleri şahıs olarak alınabileceği gibi firma olarak da alınabilir.

kiralık oto

kiralık oto

Günlük kiralama daha çok turistik gezilerde seyahat amacı ile tercih edilir. Günlük kiralama daha çok şahıslar tarafından tercih edilen bir kiralama yöntemidir. Uzun vadeli kiralama ise firmaların ihtiyaçları doğrultusunda sunulan bir kiralama hizmeti olup bir araçtan fazla kiralamaları kapsar.

Uzun dönem oto kiralama kars hizmeti almak firmalara birçok açıdan avantaj sağlar. Bu nedenle günümüzde pek çok firma araç filosu kiralayarak hem uygulamada sağlanan kolaylıklardan yararlanır hem de mali açıdan tasarruf etmiş olur.

oto kiralama

oto kiralama

Oto Kiralamanın Tarihçesi

Dünyada oto kiralama alanında hizmet vermeye ilk defa 1946 yılında başlandı. Detroit Havaalanında verilmeye başlanan bu hizmet daha sonra tüm dünyaya yayılmaya başladı.  Oto kiralama hizmeti, Türkiye’de de birçok firma tarafından verilmeye devam ediyor. Lider Kars Oto Kiralama da ister günlük ister uzun vadeli araç ihtiyacınızı karşılamak üzere hizmet veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir