Gelin Başı Saç Modeli Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün geceniz yaklaştığı zaman o gecenin parlayan yıldızı olmak istiyorsanız, gelin başı modelinizi doğru şekilde seçmeli ve makyajınız ile aksesuarlarınız arasında da eşsiz bir denge olabilmesini sağlamalısınız. Gelin başı modeli seçeceğiniz zaman pek çok farklı detay göz önünde bulundurulmalıdır.

Eğer açık havada bir düğün yapmayı düşünüyorsanız farklı, kapalı bir alanda düğün yapmayı düşünüyorsanız daha farklı bir gelin başı modeli seçmelisiniz. Düğünün düzenleneceği ortama göre seçim yapmanız asla unutmamanız gereken bir detay olmalıdır.

Gelin Başı Topuz Modeli Fikirleri

Topuz olarak adlandırılan gelin başı saçı modeli son yıllarda her gelinin hayallerini süsleyen ve tercih ettiği gelin başı modelleri arasında yer almaktadır. Fakat bu modeli seçeceğiniz zaman da yine gelinliğinizin modeli, düğün mekanı ve yüz tipiniz değerlendirilmelidir.

Hayallerinizdeki geceyi gerçeğe çevirmek istiyorsanız kendi zevkinize uygun olan modelleri seçmeyi de ihmal etmemelisiniz. Fakat burada profesyonel bir destek almanız her zaman işinize yarayacaktır. Dağınık, örgülü ve balerin topuz gibi adlandırılan topuz modelleri arasından özgür bir şekilde seçim yaparak gelinliğiniz ve düğün geceniz ile bir bütün oluşturmayı başarabilirsiniz.

gelin-basi-mehmettatli-mecidiyekoy

Düğün Mekanına Göre Gelin Başı Seçimi

Düğün mekanı olarak tarihi bir mekan hayal ediyorsanız veya görkemli bir tarihi otelde düğün organize etmek istiyorsanız saçlarınızın daha iddialı durabileceği farklı ve gösterişli olan topuzları da seçebilirsiniz. Kır düğünü gibi pek çok kişi tarafından seçilen düğünler için ise daha salaş bir topuz modeli seçebilirsiniz. Gelin başı modelinizi seçerken saçınızda aksesuar kullanılmasını da tercih edebilirsiniz.

Saçlarda kullanılabilecek olan aksesuarların seçimini yaparken de yine mekan, yüz tipiniz ve gelinlik modeliniz ile ilgili hareket etmelisiniz. Eğer abartılı bir gelinlik modeli tercih edecekseniz aksesuar seçiminizi daha sade yapmalısınız. Sade gelinlikler için ise tam tersi iddialı ve gösterişli aksesuarları seçebilirsiniz.

Gelin başı modellerine göz atmak ve en iyi örneklerini görmek isterseniz https://www.mehmettatlimecidiyekoy.com/h/gelin-basi adresini ziyaret edebilirsiniz. Aynı adreste yer alan iletişim bilgilerini de kullanarak kuaför salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir