Berjerler

Tekli koltuk kategorisinde; rahat ve estetiğinin yanı sıra, klasik diyebileceğimiz bir ev eşyasıdır. Salonların vazgeçilmez koltuklarındandır. Eskiden şömine karşısında kullanılan berjer koltuk, oturan kişiyi cereyandan ya da şömine ateşinden koruyordu. Şu zamanda ise dinlenme koltuğu olarak kullanılıyor.

berjer

berjer

Berjer Modellerinden Birini Seçin

Berjer modelleri, standart bir üretime sahip olmasına rağmen, isteğe göre özel üretimi de yapılabilir.

Pisa berjer koltuk; genel olarak standart üretilir. Renk seçeneklerini belirleyebilirsiniz. 82 cm genişlik, 86 cm yükseklik, 88 cm derinliğe sahiptir. Genel olarak masif ahşap ve mdf malzemelerinden üretilir.

Karizma berjer koltuk; ofiste de kullanılabilen modellerden bir tanesidir. Renk seçenekleri mevcut olup dilediğiniz renkte satın alabilirsiniz. 80 cm genişlik, 72 cm yükseklik ve 85 cm derinliğe sahiptir.

berjerler

berjerler

Porto berjer; şık ve zarif berjer modellerinden bir tanesi. Misafirlerinizin dinlenmesi için ideal. 86 cm genişlik, 92 cm yükseklik, 85 cm derinliğe sahiptir. Çeşitli renk ve kumaş seçenekleri mevcuttur.

Berjerin Modası Asla Geçmez

Her ne kadar modern bir yapıya büründürülse de, berjer modelleri modası asla geçmeyecek bir yapıya sahip. Tarihten gelen bir gelenek olarak beğenilmeye devam edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir