Abiye Bayan Ayakkabı Modelleri

Kıyafet, bayanların şıklığını tek başına göstermeleri için yeterli değildir. Hoş bir kıyafetin altına giyilecek şık bir ayakkabı ya da aksesuar ile şıklık tamamlanır. Tarzınız ile fark yaratabilmek için elbise seçimleriniz kadar ayakkabılarınız da bu durumda oldukça önemlidir.

Kışlık Abiye Ayakkabılar

Kışlık Abiye Ayakkabılar

Abiye elbiseler için şıklığı ön plana çıkartacak ayakkabı modelleri arasında birbirinden farklı modeller bulunmaktadır.

Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle iyi bir ayakkabı satın almadan önce o ayakkabının bütün gün vücudunuzun ağırlığını taşıyacağı ve ayağınız ile uyumlu olup olmadığı iyi düşünülmelidir. Katılacağınız etkinliğin düğün, nişan, yemek, özel davetler olup olmadığı da ayakkabı seçiminiz konusunda dikkat etmeniz gereken noktalardır. Kaygan zeminli mekanlarda ayakkabıların altının kaygan olmayanlarını seçmeniz gerekmektedir.

Pembe Abiye Ayakkabı

Pembe Abiye Ayakkabı

Abiye elbiseler ile alınacak ayakkabılar ise genel olarak platform topuklu, burnu açık ya da daha havadar bir yapıya sahip ayakkabılar olmalıdır. Abiye elbiselerin rahat havasına yakışacak şekilde tasarlanan ayakkabıları seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise renklerin uyumudur. Açık renkli elbiselerin altına daha koyu renkli zıt renkler seçerseniz kıyafetiniz ile uyumlu bir kombin yaratmış olursunuz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir