Ucuz ve Kusursuz Dekorasyon Mümkün

Yaşam alanları olan evlerinizi donuk görüntüsünden kurtarıp daha canlı bir hale getirmek istiyorsanız çok fazla paraya ihtiyacınız yok demektir. Bütün bunları yapabilmek için öncelikli olarak işe duvarlardan başlayın. Duvarlarınızdan birini farklı bir renge boyayarak istediğiniz farklılığa ilk adımı atacaksınız.

Ucuz ve Kusursuz Dekorasyon

Ucuz ve Kusursuz Dekorasyon

Bunun yanı sıra satın alacağınız küçük ve ayrıntılı aksesuarlar sayesinde farklı noktalarda donuk olan evinizi daha şen bir hale getirebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz koltuklardan farklı bir koltuk alıp bunu en önemli köşeye koyarak marjinalliği şıklık ile buluşturun. Diğer bir yönden ise kullandığınız mobilyaları daha farklı şekillerde yerleştirin.

Ucuz ve Kusursuz Dekorasyon

Ucuz ve Kusursuz Dekorasyon

Kolay Yollardan Kaliteli Tasarımlar

En kolay yollardan evlerinizi daha yaşanabilir bir hale getirebilirsiniz. Bunun için yastık yüzlerini değiştirin. Ya da koltukların üzerine atacağınız farklı kilimler sayesinde ortamlarınızı daha renkli bir hale getirin. Duvarların üzerinde kullanabileceğiniz daha fazla fotoğraf ya da çerçeve sayesinde evinize yeni bir hava katın. Ev bitkileri, renkli ve canlı çiçekler sayesinde güzel bir koku aynı zamanda da renkli bir görüntü yakalamak çok kolay.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir