Vücuduna Güvenenler Skinny Pantolon Giysin!

Modayı çok sıkı takip etmeseniz bile son zamanlarda medyada rastladığınız pek çok ünlünün sırtından çıkarmadığı, daracık pantolonlar gözünüze çarpıyordur.

skinny pantolon

skinny pantolon

Tayt gibi görünen fakat tayt gibi paça kısımları fazla yapışmayan skinny pantolonlar hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Neden bu kadar popüler? diye merak ediyorsanız söyleyelim; hemen her tür giysi ile tamamlanabiliyor!

Sokak Modasında Skinny Jean Rüzgarı!

Gün içinde Jean pantolondan vazgeçemeyenler havasına göre t-shirt, sweatshirt, kazak, gömlek gibi giysileri ile rahatlıkla giyebiliyor. Bir skinny Jean ve sayısız alternatifle her gün farklı giyinebilmek mümkün.

skinny jean modası

skinny jean modası

Spor ayakkabı, yarım bot, çizme modelleri ile giyilebildiği gibi topuklu ayakkabılarla da çok havalı görünebiliyor. Trençkot pardösüler, kıyafete uygun aksesuarlar ile sokak modasında hoş, rahat ve trendy olmak çok kolay!

Deri Skinny Pantolon

Ünlü marka koleksiyonlarının bu yıl deri skinny pantolonlara özel bir yer verdiğini görüyoruz.

deri skinny pantolon

deri skinny pantolon

Sonbahar kış sezonunda, siyah renk ilk sırada olmasına rağmen kahve, hardal, bordo, yeşil gibi farklı renklerde deri skinny pantolon tasarımları, hem casual hem de özel gece davetlerinde oldukça modern ve cool görünmek isteyenler (ve de vücuduna güvenenler) için heyecan verici bir alternatif!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir