İlişkiyi Heyecanlandırmanın Yolları Nelerdir?

İlişkinizin monotonlaştığından ve artık eskisi gibi hissedememekten sıkıldıysanız çare sizin elinizde olabilir. İlişkinizde ilk günlerde yaptığınız davranışlarınız ile şimdiki davranışlarınızı kıyaslayarak işe başlayın ve kendinizi sorgulayın.

ilişkinize heyecan katın

ilişkinize heyecan katın

Kişisel bakımınıza artık eskisi kadar önem vermiyor, alışverişe sık çıkmıyor ve hep aynı imaj ile geziyorsanız ilişkinizin heyecanının bitmesi kaçınılmaz olacaktır. Kendinizi her anlamda sürekli yenilemeniz ilişkinizde paylaşacak konuların çoğalmasına sebep olacaktır.

ilişkinizi heyecanlandırın

ilişkinizi heyecanlandırın

Kendinize mutlaka özel bir alan yaratın ve tek başınıza çeşitli aktiviteler gerçekleştirin. Gerçekleştirdiğiniz bu aktiviteler sonucunda kendinizi daha iyi hissedecek ve eşinize anlatabilecek daha iyi hikayeleriniz olacaktır.

Birlikte Yeni Aktivitelere Katılın

Birlikte yaptığınız etkinliklerin sayısı eğer az ise mutlaka beraber yapabileceğiniz ortak ilgi alanlarınızdan aktiviteler yaratın. Birlikte sinemaya gitmek, konsere gitmek ya da alışveriş yapmak en etkili ve kolay aktiviteler arasındadır. Bu aktiviteleri çeşitlendirmek ve seçmek sizin zevkinize ve düşünce yapınıza kalmıştır.

ilişkinizi heyecanlandırmanın yolları

ilişkinizi heyecanlandırmanın yolları

Sürpriz yapmaktan çekinmeyin. Olmadık anlarda onun karşısına çıkın ya da ona içine hoşlandığı şeyleri doldurarak hazırladığınız bir kargo gönderin. Bu tür ufak hediyeler karşınızdaki kişinin size tekrar heyecan ile yaklaşmasını sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir