US Polo Assn Erkek Sweatshirt Mont Sezon Modelleri

Gençlerin ve ailelerin favorisi, kültleşmiş marka U.S. Polo Assn. hiç bir trend polemiğine girmeden her sezon kendi modasını yaratıyor. 2016 Kış modası için, yine kendi tarzında yeni modelleri ile hayranlarını hüsrana uğratmayarak özgün çizgisini korumayı başarıyor. Global marka, az ve öz tasarımlarla hazırlanmış olan U.S. Polo Assn. kış koleksiyonlarını Türkiye’deki 152 mağazasında görücüye çıkardı!

us polo assn mont

us polo assn mont

Özgün Polo Tarzı!

1890 tarihinden beri Polo sporundan aldığı enerji ile tasarımlarını rahat ve casual stilde hazırlayan U.S. Polo Assn., markasıyla özdeşleşen özel t-shirt, sweatshirt yaka modeli ”Polo yaka” pek çok marka tarafından da taklit edilir. Bu sezonda erkek Polo yaka sweatshirtler düz, desensiz, özel Polo arması ve  tabii ki klasik erkek renkleri siyah, lacivert, gri, yeşil ve mavi ağırlıklı!

us polo assn mont modeli

us polo assn mont modeli

Mont kaban modellerine gelince, çizgi dışı bir modeline rastlayamasak da kısa deri montların çok klas göründüğünü söyleyebiliriz. Gömlekte düz renkler ve kareli çizgiler, fit kesimler, düğmeli yakalar göze çarpan Polo stili. Kumaş ve denim pantolonlar klasik, rahat kesimleri ile özellikle kısa deri montların altında karizmatik bir stil oluşturuyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir