Daha Sıkı Ciltler İçin Ne Yapmalı?

Kırışıklıklar ve yaşlanmak hiç kimsenin istemediği durumlardır. Ama zaman geçtikçe ve yaş ilerledikçe bunlarla karşı karşıya kalırız. Yaşlanmayı önleyemesek de erteleyebilme şansımız var. Bunun için sağlıklı beslenmeli ve bakıma önem vermeliyiz. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucular için daha sıkı cilde sahip olabilmenin sırlarından söz etmek istedik.

sıkı cilt

sıkı cilt

Sıkı Ve Gergin Cildin Sırrı

İlk önerimiz bitkisel yağlardan faydalanmanız olacak. Güzellikte önemli yere sahip bitkisel yağlar aslında mucize değerinde. Sıkı cilde sahip olmak isteyenlere portakal yağını kullanmasını önerebiliriz. Yine kayısı yağı da cilde canlılık katan yağlardandır. Limon yağı ise sivilceleri giderir. Eğer gerçekten güzelliğe düşkünseniz buğday yağını kullanmalısınız. Buğday yağı hücre yenileyici özelliktedir.

gergin cilt

gergin cilt

Siz değerli okuyucular için yayık ayran almanızı tavsiye ederiz. Ama bu kez içmek için değil yüzünüzü yıkamak için kullanacaksınız. Doğal olan yayık ayranla yüzünüzü düzenli olarak yıkarsanız kırışıklıklarınızın nasıl azaldığını siz de gözlemleyebileceksiniz. Zamanla yüzünüz gerginlik kazanacak. Belki de hiçbir yerde duymadığınız bu önerimizi mutlaka dikkate alın ve yaşlanmayı erteleyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir