Stil Sahibi Olmanın Püf Noktaları

Kendinize olan güveninizi artırmak ve özgüvenin vermiş olduğu güzelliğin tadını çıkarmak için her şeyden önce kendi stilinizi yaratmalısınız. Bugün toplumda güzel olarak kabul edilen bayanlara bir bakın. Hepsinin kendisine has stili var öyle değil mi? Ağzı, burnu, kaşı, gözü ve diğerleri ne kadar güzel olursa, stil sahibi olmayan, başkalarını taklit etmekle yetinen bir kadın güzel olarak kabul göremiyor, hatta çoğu zaman komik duruma bile düşebiliyor. Bu nedenle stil sahibi olma güzellik adına yapmanız gereken ilk unsurdur.

Kendi Stlinizi Kendiniz Yaratın!

Farklı olmayı seviyorsanız kendi farkınızı en iyi şekilde ortaya koymalısınız. Bugün kendi stlinizi yaratarak diğerlerinden ne kadar farklı olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. Birilerini taklit ederek yaşamak size başkasının ayakkabısını giyme hissi verir. Ne kadar rahat olursa olsun senin olmadığını bilirsin. Bu nedenle stil sahibi olma konusunda daha dikkatli davranmalı, stilinize uygun giyinmeye dikkat etmelisiniz.

Kendi Stilini Yarat

Kendi Stilini Yarat

Kendi stilinizi yaratmak sadece giyimle alakalı değildir. Kullandığınız aksesuarlardan yaptığınız saç şeklinde kadar her şey stilinize etki eder. Maskülen bir stile sahipseniz porselen makyaj yapmanız doğru olmayacaktır. Bu ayrıntılara dikkat ederek stilinize uygun olmaya özen göstermelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir