Spor Ceketin Altına Ne Giyilir?

Kilo problemi olan kişileri daha ince ve zayıf gösterebilen spor blazer ceketler her yıl moda olarak karşımıza çıkıyor. Haftasonu aktivitelerinizde giyebileceğiniz spor ceketler aynı zamanda özel davetlerde de kullanılabilen parçaların başında yer alıyor.

spor ceket

spor ceket

Erkeklerde blazer ceket ile birlikte tercih edilen en uygun parçalar arasında dar kesimli klasik bir kot pantolon yer alıyor. Çekici bir görünüme sahip olabileceğiniz blazer ve kot pantolon kombininizi mavi bir gömlek ile tamamlayabilirsiniz.

Klasik ve Spor Kombinler

Bayanlarda ise blazer ceketler her zaman daha feminen bir duruş ortaya çıkartmaktadır. Siyah klasik bir blazer ceket ile birlikte siyah bir pantolon ve beyaz bir gömlek giyerek resmi davetlere şık ve modern bir şekilde katılabilirsiniz. Blazer ceketlerin altına açık tonlarda pantolonlar giyerek de gündelik bir stil aratabilirsiniz.

klasik ceket

klasik ceket

Yaz aylarında spor mini etekler ile birlikte giyebileceğiniz spor ceketleri kumaş şortlar kombinleyebilirsiniz. Beyaz renkli bir ceket giymek istiyorsanız yine aynı şekilde beyaz renkli bir pantolon ile kombin yaratarak havalı ve çekici bir stil yaratabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir