Kadınların İlişkide Yaptıkları Hatalar

Her şey gayet normal giderken bazen kadınlar yaptıkları gereksiz şeylerle huzur kaçırabiliyorlar. Ve bu da küçük görünürken git gide büyük bir sorun haline geliyor. Eğer partnerinizi seviyorsanız ve onu kaybetmek istemiyorsanız boş yere kalp kırmayın ve huzuru kaçırmayın. Bu yazımızda kadınların ilişkide yaptığı hataları derledik.

yalnız kalmak

yalnız kalmak

Beklentiyi Yüksek Tutmayın

Bu hataların başında güvensiz hissetmek yer alıyor. Eğer siz onu seviyorsanız ve o da sizi seviyorsa güvensiz hissetmenin hiçbir anlamı yoktur. Güvensiz hissederek onun size olan güvenini kırabilirsiniz. Bu da ilişkideki sonun başlangıcı olabilecek kadar problemli bir durumdur. Bunun dışında birçok kadın sürekli bir şeylerden dolayı yakınıyor. Erkek size çok aşık olabilir ama bir yerde o da erkektir ve sabrına yenilir.

güvensizlik

güvensizlik

Sürekli bir şeylerden şikayet etmek, beğenmemek ve benzeri durumlar aşık usandırır. Bunu yapmayın. Tabii ki hayalleriniz olabilir ama partneriniz Süpermen değildir. Onunda sınırları vardır. Beklentilerinizi yüksek tutarak onu üzmeyin. Görünüşüne değil aşkına ve yüreğine önem verin. Bu hatalara düşmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir