Sektörün En Büyüğü Alcatel Pop 6

Cep telefonu teknolojisinde büyüklüğü ile dikkat çeken ürünler vardır. Bunlardan birisi olan Alcatel, geliştirdiği tablet büyüklüğündeki telefon ile tüketicilerin dikkatini çekmeye başarmıştır. Büyüklüğü ile dikkat çeken Alcatel POP4 kısa zaman önce Türkiye’de satışa sunuldu. 6’inçlik devasa büyüklüğü ile satışa sunulan telefonun özellikleri dikkate alındığında, Alcatel POP4 tablet deneyimi sunan bir ürün olup 6 inç’lik tasarımı ile tüketicilerden daha piyasaya çıktığı ilk andan itibaren tam not almıştır.

Alcatel

Alcatel

Sekiz çekirdekli işlemci yapısına sahip olan telefon 2.5D kıvrımlı cam ve full HD ekranı ile müthiş bir video izleme deneyimi sunar. 13 megapiksel kamera özelliğine sahip telefon çift tonlu kameraya sahip olduğu gibi parmak izi tanıma teknolojisi bulunur.

Ürünün Özellikleri Nelerdir

Cep telefonu kullanıcılarının isteklerine cevap verebilecek nitelikte olan bu harika teknoloji ürünü FHD ekranına sahip olduğu gibi video ve film imkanı sunar. Keyifle izleme imkanına sahip olacağınız ürün 3500 mAh bataryalı phablete sahiptir. Yapı olarak 16GB + 2GB dahili belleğe sahip ürün 32 GB’ye kadar Micro SD kart desteği sağlar.

Alcatel POP4

Alcatel POP4

 

Türkiye pazarına girdikten sonra kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çeken ürün gerek performansı gerekse dış görüntüsü ile sektörün ilgisini çektiği gibi piyasa satış fiyatı da 1399 TL olarak açıklandı. Fiyatının bu denli uygun olması da alıcıların iştihanı kabartır hale gelmiştir. Ürünün satış rekorları kırması beklenen bir diğer gelişmedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir