Saç Kepeklerine Son Vermek İsteyenler Dikkat!

Kepek saçtaki en büyük sorunlardan biridir. Bayan ya da erkek fark etmeksizin birçok insanın saç derisinde yaşadığı bu kepek sıkıntısı insanı olumsuz yönde etkiler. Saç temiz iken dahi kurtulamayan kepeklerden nasıl kurtulmalıdır. Bu yazımızda siz değerli okuyucular için saç dersinde oluşan kepekleri nasıl yok edeceğimizden söz etmek istedik.

kepek

kepek

Yoğun kepek sorunu olan insanlar birçok yola başvurur. Kepek şampuanları alır, bakım maskeleri hazırlayıp uygular ama çoğu zaman çare bulamaz. Bu yazımızda mucize kepek çözücü formülden bahsedeceğiz.

Kepekleri Yok Etmek İçin Etkili Çözüm Limon Suyu

Saçların arasında hoş olmayan bir görüntüye sebep olan kepeklerden evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bir saç bakım maskesi ile kurtulabilirsiniz. Nedir bu maske? Çok basit limon suyu.

saç kepeği

saç kepeği

Limon suyunu düzenli olarak saçlarınıza uygulama yaparsanız kepeklerinizi kısa zamanda bitirebilmeniz mümkün. Hazırladığınız limon suyunu saç diplerinize uygulamalı ve bir süre bu şekilde beklemelisiniz. Bu maske sayesinde kepekleri yok etmek ile kalmaz aynı zamanda saç köklerini güçlendirirsiniz. Yarım saat masaj yaparak yedirdiğiniz limon suyunu hemen durulayabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir