Huzur Veren Yatak Odası Dekorasyonu

Güne başladığınız ve günü noktaladığınız yer yatak odası olduğundan bu mekan aslında evinizin en önemli bölümüdür. Mekanların dekorasyonu ve odalarda kullanılan renklerin psikolojinizi sandığınızdan daha fazla etkilediğini belirtelim.

Açık Renk Yatak Odası

Açık Renk Yatak Odası

Bu yüzden yatak odası dekorasyonu fikirlerine biraz daha fazla önem vermeli ve dekorasyon uygulamasından önce nasıl bir yatak odası istediğinize karar vermelisiniz.

Doğayı Yatak Odanıza Taşıyın

Yuvarlak Yatak Odası

Yuvarlak Yatak Odası

Tercihler genellikle huzurlu bir yatak odası olduğundan sizlere önerimiz toprak tonlarından şaşmamanız olacak. Odanızda kullandığınız aksesuarlar tamamen doğal ürünler olmalı. Örneğin odanızda olabildiğince ahşap ürünlere yer vermelisiniz. Su mutlaka odanızın bir köşesinde olmalı.

Perdeleriniz de ince ve dökümlü durmalı. Böylece doğayı yatak odanıza taşımayı başarmış olacaksınız. Eğer enerjiye ihtiyacınız varsa o halde toprak tonları yerine sıcak ve canlı renklere yönelmeniz gerekiyor.

Yatak Odası Takımı

Yatak Odası Takımı

Lila, kırmızı, mavi veya turuncu gibi iddialı renkler sizin güne başladığınız odada hakim renkler olmalı. Bu ana renkleri daha soft olan ara tonlarla tamamlayabilirsiniz. Canlı desenleri olan bir duvar kağıdı kullanmayı ve modern bir perde asmayı da ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir