Evlerde Aydınlatma Nasıl Olmalı?

Günlük hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerin aydınlatmalarının doğru şekilde uygulanması en başta göz sağlığımız için önemlidir. Evinizin hangi şekilde aydınlatmaya sahip olacağını önceden planlamanız, kullanmış olduğunuz mobilyalarınızın ve uyguladığınız dekorasyonunuzun daha sağlıklı gözükmesi için oldukça önemlidir.

fener askılı

fener askılı

Evlerde aydınlatma konusunda öncelikle tasarrufu düşünmelisiniz. Enerji tasarrufuna sahip aydınlatma ürünleri ile bütçenize büyük ölçüde katkıda bulunabilirsiniz. Avizelerinizde kullanacağınız ürünlerin boyutları ve odanızın ölçüleri ile doğru orantılı olmalıdır. Genel aydınlatma olarak ele alınabilecek bu konuda faydalanabileceğiniz en uygun renk sarı veya beyazdır.

Amaca Uygun Aydınlatma

Genel aydınlatmanızı yaptıktan sonra ise çalışmak, kitap okumak, el işi yapmak ve yemek pişirmek gibi farklı amaçlar için kullandığınız mekanlarınıza farklı aydınlatma teknikleri uygulamalısınız. Bu hem tasarruf etmeniz hem de daha sağlıklı bir şekilde işlerinizi halledebilmeniz için önemlidir.

lale baskılı

lale baskılı

Odaların aydınlatmasını görev dağılımlarına göre yaparsanız bütün sorun giderilecektir.Türkiye’de aydınlatma konusunda profesyonel hizmet vermekte olan ve tasarruflu ürünleri satmakta olan Yakan Aydınlatma firmasından bu konuda destek ve hizmet alabilirsiniz.

1 Response

  1. buket dedi ki:

    Tek kelimeyle mükemmelsiniz. Başta bi tereddüt ettim ürünlerinizi alırken ama şimdi iyi ki almışım diyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir