A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Perakende sektörünün en yaygın zincirlerinden biri olan A101, Türkiye’nin her ilinde faaliyet göstermektedir. Şu an toplamda 10.001 markete sahip olan A101, dünyanın en büyük market zincirleri arasında yer almaktadır. %100 yerli sermaye kullanan A101 zincir marketleri her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük 15 şirketi arasında yer alan A101 en ucuz fiyatlarla kaliteli gıda ve tüketim malzemeleri sunmaktadır. Aynı zamanda 13 yılık tecrübesiyle bünyesinde çok sayıda çalışan barındıran A101 market zincirleri, Türkiye’nin en fazla istihdam yaratan şirketi olmuştur. A101 bugün hala insanlara iş imkanı sağlamaya devam etmektedir. Peki A101 de çalışmak için ne yapmalıyız?

A101 İş Başvurusu Yapmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

İş arayan çok fazla sayıda insanın A101 marketi zincirlerini tercih etmelerindeki en önemli faktörlerden biri eğitim seviyesi. A101 iş başvurusunda bulunabilmeniz için en az ilk öğretim mezunu olmanız yeterli. Bunun dışındaki diğer şartları sizin için listeleyelim;

  • Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen,
  • Askerliğini yapmış olan
  • Hijyen kurallarına uyan
  • Takım çalışmasına uyan
  • Dikkatli, dinamik ve sorumluluk sahibi olan
  • Müşterilere karşı güler yüzlü olan

Eğer bu şartlara uygunsanız hemen A101’in web sayfasına girip kariyer sekmesinde bulunan formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru formunda sizlerden, cinsiyet, ad ve soyad , cep telefonu, e-posta adresi, adres, çalışmak istediğiniz il, çalışmak istediğiniz ilçe, çalışmak istediğiniz mahalle, askerlik durumu, ehliyet bilgisi, eğitim durumu gibi temel bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz başvurunuzu A101 mağazalarınıza CV ile giderek bizzat da yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir