Ear Cuff Küpe Modelleri

Son yıllarda ünlü isimlerin de kullanmaya başladıkları ve adı Ear Cuff olan küpeler bu yıl da favori olmaya devam ediyor. Tüm kulağa takılan bir küpe türü olan bu model özellikle spor giyimi sevenlerin vazgeçilmezi oluyor. Oldukça sade ya da daha çılgın tarzda olan Ear Cuff modellerini bulabilirsiniz.

Ear Cuff Küpe Kullanırken Dikkat

Oldukça hoş ve çık olan Ear Cuff küpe kullanımına dikkat ediniz. Bu küpeyi takıyorsanız biraz fark edilsin diye de takıyorsunuz. Bu sebeple saçınızı pek açık bırakma taraftarı olmayınız ki saçınız görünüz. Özellikle at kuyruğu yapabilir ya da saçlarınızı ördürebilirsiniz.

ear cuff küpe modelleri

ear cuff küpe modelleri

Ünlüler Vazgeçemiyor

Ear Cuff küpe yani kulağın kıkırdak kısmına tamamen geçirilen küpeler ünlülerin en çok kullandıkları aksesuar olmaya başladı. Birçok ünlü moda firmalarında bu küpe modellerini bulabilirsiniz. Genellikle gümüş ya da kaplama olarak satılan bu Ear Cuff küpelerini pek altın olarak bulmak mümkün değil. Yalnıza illa altın almalı diye diretiyorsanız o halde özel olarak yaptırabilirsiniz.

ünlülerin küpe tercihinde son moda

ünlülerin küpe tercihinde son moda

Ear Cuff Küpe Modelleri

Ear Cuff küpe modelleri daha çok altın renginde kullanılıyor. Üzerinde taş olan modeller kullanılabildiği gibi top top uçlu olan modellerde kullanılabilir. Boyut olarak büyük olsa da ağırlık olarak aslında oldukça hafif bir küpedir diyebiliriz. Bu sebeple taşırken pek zorlanmıyor olursunuz. Dilerseniz bijuteri satılan mağazalardan da kolaylıkla Ear Cuff küpe modellerini bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir