Doğal Yağlarla Cildinizi Besleyin

Özünü doğadan alan pek çok doğal yağ, insan vücuduna yaptığı sayısız yararı ve yapılandırması ile güzellik uzmanları tarafından sıkça tavsiye edilenlerden olmuştur. Son dönemde markette, eczanede, aktarda görmeye başladığınız bu yağlar ne işe yarıyor. Sayısız derde şifa olabilen yağların aynı zaman da güzellikte de uzman olduğu bilinen gerçeklerden birisi haline geldi. Kaşlara, kirpiklere, cilde ve kırışıklıklara iyi gelen ürünlere göz atmaya ne dersiniz?

Özünü Doğadan Alan Bir Güzelliğe Ne Dersiniz?

Kayısı yağı; tahmin edebileceğiniz gibi kayısı meyvesinden üretilen bir yağdır. Lezzetli bu meyvenin özleri kullanarak üretilen yağ, cilde ve saçlara son derece iyi geliyor.

badem

badem

Tatlı badem yağı; tatlı bademin damıtılması ile elde edilen bu yağ, kirpiklerin ve kaşların daha güçlü uzamasında yardımcı oluyor. Düzenli kullanımda uzadığı gözlemlenebilir.

badem yağı

badem yağı

En büyük şifa kaynağı olan zeytinyağı, yağlar içerisinde en maharetlisi denebilir. Bu nedenle zeytinyağını saçlarınıza, tırnaklarınıza ve tüm vücudunuza kullanabilirsiniz. Daha güzel sonuçlar için mutlaka bu yağları düzenli olarak kullanmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir