Deri Ceket Kombini İçin 5 Öneri

İster günlük hayatta olsun ister gece dışarı çıkmalarda olsun deri ceketler sıklıkla tercih edilirler. Deri ceketler pek çok parça ile kombinlenebilirler. Bu nedenle genellikle ister erkek ister kadın olsun hemen herkesin favorisidir. Deri ceketler zevke göre hardal, kahve, siyah, bordo tonlarında olabilmektedir. Şimdi günlük yaşamda oldukça faydalı olacak 5 deri ceket kombin önerimizi verelim.

deri

deri

  • Şayet alımlı bir görünüm isteniyorsa deri ceketler dantel elbise ve eteklerle tercih edilebilir. Bahar aylarında bu kombin oldukça sık tercih edilir. Bununla beraber kot pantolonlar da deri ceket ile beraber hoş bir görünüm sağlamanıza yardımcı olur. Hem kolay hem de rahat bir tarz tercih edenler için idealdir.
  • Rock tarzından hoşlananlar için zımbalı deri ceketleri, baskılı tişörtler ile kombinleyebilirsiniz. Bu şekilde kendinize hem asi hem de alımlı bir hava katabilirsiniz. Midi boy eteklerle giyilecek deri ceketler ise hem asiliği hem de feminenliği bir arada kullanmak isteyenler için bir alternatiftir.
nakışlı deri

nakışlı deri

  • Ekose gömlekler ile deri ceketler oldukça güzel bir uyum yakalarlar. Alta giyilecek olan tayt ve kısa botlarla modern ve bir o kadar salaş görüntü elde edilebilir.
  • Deri ceketleri kış aylarında çan eteklerle ve uzun kazaklarla giymek mümkündür. Ayrıca uzun çizmeler de bu kombinde tamamlayıcı olacaktır.
  • Bahar aylarında deri ceketleri kot şortlarla tercih edebilirsiniz. Üzerinize giyeceğiniz baskılı tişörtlerle hoş bir görünüm elde edersiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir