Aynı Bedende Birbirinden Habersiz 3 Karakter

Birden fazla kişiliğiniz olduğunu düşünün, ne yapardınız? Aslında sandığınız kişiden ibaret olmadığınızı ve karakterinizin sürekli değiştiğini düşünün. Olaylara birbirinden farklı tepkiler veriyorsunuz ve buna sadece çevreniz değil, siz bile şaşırabiliyorsunuz.

evenin son yüzü

evenin son yüzü

Bedeninizde Kaç Karaktere Yer Var?

Eve’nin Son Yüzü adlı kitabın ana konusu tıp literatüründe çoğul kişilik olarak bilinen bir hastalığın etrafında dönüyor. Dolayısı ile kitabın iki kahramanı oluşuyor. Biri içindeki şeytanın kendini hissettirmesi ile birlikte ortaya çıkan Eve Black, diğeri ise iyi huylu Eve White. Bu iki karakter tam da adlarını temsil eder nitelikte özellikler sergiliyorlar.  Hatta öyle ki, Eve White bedenini diğer tarafta pusuya yatmış olan Eve Black ile paylaştığından habersizdir.

eve black

eve black

Birbirine zıt iki karakter ile baş etmek nasıl mümkün olabilir diye düşünüyorsanız, yazar Evelyn Lancaster James Poling kitapta okuyucusunu beklenmedik bir sürprizle buluşturuyor. Ne mi? Ya bu bedende Eve White ve Eve Black’ten başka 3. Bir karakter daha varsa ve diğerleri bu 3. Kişilikten haberdar değillerse ne olur? İşte bunun sırrı kitapta gizli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir