Avşa Adası’nın En İyi Apart Otelleri

Her yanı doğal plajlarla dolu, dört mevsimi bir arada hissettiren havası, tertemiz denizi ve bitmeyen gece eğlenceleri ile Marmara’nın cenneti Avşa Adasında nerede kalabiliriz?

Avşa Adasında nerede kalabiliriz sorusuna cevap olarak temelde apart oteller ya da daha ucuz olsun derseniz pansiyonları önerebiliriz. Öyle 5 yıldızlı oteller beklemeyin. Zaten öyle oteller bu bölgenin bütün enerjisini, güzelliğini, doğallığını bozacaktır.

Birçok tatil beldesine göre Avşa Adası Apart otel fiyatları uygundur diyebiliriz. Yaz dönemlerinde kişi başı günlük 150 TL’den başlayan fiyatlarla yerine, kalitesine, içeriklerine göre ufak ufak artmaktadır.

Avşa Adasında hangi otelde kalınır derseniz size en iyi alternatifleri şöyle sıralayabiliriz;

Bahar Aqua Resort Hotel

Yiğitler bölgesindedir. Sunduğu hizmetlerden dolayı Avşa Adasının en çok etkinlik yapan otelidir. Bu oteli ilk sıraya koymamızın nedeni; havuz, aquapark, buhar salonu, hamam, sauna, çocuk parkları, fitness alanı gibi ücretsiz hizmetlerinin olmasıdır. Akşamları canlı müzik gündüzleri ise animasyonların bol olduğu bir mekandır. Avşa Adasında aileye uygun otel hangisi denince burası tam da aradığınız yer.

Batu Suit Yiğitler

Yiğitler bölgesindeki bir diğer otelde burasıdır. Plaja uzaklığı 1 dakika olan otel, aileler için oldukça uygun bir oteldir.

Afissia Garden Hotel

Bu otelde havuzlu olup Yiğitler bölgesinde olup, 2 yıldıza sahip bir aile otelidir. Havuz manzaralı ya da deniz manzaralı odaları mevcuttur. Aynı zamanda yarım pansiyondur.

Cane Motel

Avşa’nın merkezinde bulunan otel, uygun fiyatı, temizliği ve kaliteli hizmet anlayışı ile size
yaz tatilinde gidilebilecek harika bir otel alternatifi olarak karşınıza çıkmaktadır.

Ertol Apart Otel

Merkezde ve denize sıfır konumdaki otel deniz manzarasına sahip odaları ile dikkat çekmektedir.

Zeus Otel

Yine merkezde ama denize 50 metre uzaklıkta olan otel, yemekleri ve kaliteli hizmet anlayışı konularında oldukça iyi bir oteldir.

Uludağ Apart Hotel

Yine merkezde bulunan otellerden biri olan Uludağ Apart otel denize sıfır konumu ve manzaralı odaları ile dikkat çeken otellerden biridir.

Nehir Deluxe Otel

Merkezde ama denize 150 metre mesafede olan otelde, kahvaltı hizmeti de mevcuttur. Odaları oldukça rahat ve konforlu olan otel, Avşa adasındaki en uygun fiyatlı oteller listesinde başta gelmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir