Masa Lamba Modelleri | Endüstriyel Estetik Tasarımlar

Endüstriyel estetik tasarımlar içeren masa lamba modelleri çalışma alanlarınızın daha farklı ve özenli bir alanda devamını sağlayabilir. Yeni modellerde özel dekorasyon elde edilir.

Masa lamba modelleri masa üzerinde ve kenarında kullanılan tasarımlardan oluşmaktadır.  Görsel özelliklerinin sınıflandırılması bakımından çeşitli kategorilerde kullanılabilir.

Endüstriyel Estetik Tasarımlar Ne Anlama Geliyor?

Endüstriyel tasarımlar demek üretim alanlarına gönderme yapan lamba modelleri olarak düşünülebilir. Bir sanayi alanında büyük lambalar, vanalar vs. yaygın görüleceği için izlenim olarak böyle bir isim kullanılmıştır. Özellikle iş yeriyle uyumlu bir dekor isteyenler için etkili seçenekler kullanılacaktır.

Ahşap Eklemli Lamba Dekorasyon Modelleri

Bir marangoz endüstrisine ait işletmede masa üzerindeki aydınlatma ahşap lambalarla epey güzel görüntü verebilir. Koyu, açık renk ahşaplardan oluşan masa lamba modellerini birçok alanda değerlendirebilirsiniz.  Okullarda, ofislerde de kullanımı yaygındır.

Çark Tasarımlı Masa Aydınlatması

Yuvarlak çark tasarımlı içi led lamba olan aydınlatma dekorasyon ürününü kullanarak ortamdaki havayı değiştirebilirsiniz. İçi boş çarkın iç kısmında bölgesel ışıklandırma görülebilir. Genellikle bakır ve kırmızı tonlar, kahverengi gibi renklerde ürünleri bulabilirsiniz.

Vana Tasarımlı Masa Lambası

Vana ve uzunlamasına ışıklandırma endüstriyel masa ışıklandırmalarında en dikkat çeken ürünler arasındadır. Sıra dışı bir estetik görsel için dekorasyonu ağır basan, masadaki odak bölümü etkili bir şekilde ışıklandıran üründen kullanabilirsiniz. Büyüklüğünü masa üzerindeki alana göre hesaplayabilir ve alabilirsiniz. Bir endüstriyel alanda çalışma masasında kullanımı ideal olabilir.

Eklemli Masa Lambaları

Uzunlukları değişen eklemli masa lambaları renk açısından da farklı bir seçenek sunmaktadır. Mavi, siyah, kırmızı renklerde keskin hatları olan masa lambasını değerlendirebilirsiniz. Yerden, yukarıdan uzanan bir ayarlama ile dilediğiniz aydınlatma sağlanacaktır.

Akıllı Led Masa Lambaları

Akıllı led masa lambaları bazı dikkat çeken teknoloji markalarında bulunabilmektedir. Uzunlamasına üst bölümü sayesinde masa üstünde eşit bir aydınlatma sağlanmaktadır. Renk olarak beyaz ışıklandırma olduğu gibi farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Uzun Çatallı Görünen Aydınlatma Modelleri

Uzun çatallı aydınlatma modelleri arayanlar için ideal bir ürün kullanımına başlayabilirsiniz. Ortası uzunlamasına aralıklı masa lambasında ışıklandırma kısmı da oynar başlık halinde kullanılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir