Desenli Yazlık Babet Modelleri

İlk babetlerin hayatımıza girişinde rahatlığı ön plandayken günümüz babet modellerinde ise çeşitlilik, modernlik, şıklık daha bir öncelik halini aldı. Günlük gezmelerin vazgeçilmezi olan babetler artık bir moda akımı halini aldı.

Leopar Desenli Babet Modelleri

Leopar Desenli Babet Modelleri

Her renk, şekil, modelde görebileceğiniz bu ayakkabılar ilk üretilme amacı tatil zamanlarında bayanların ayaklarını kumdan korumakmış. İlk üretiminden bugüne kendini sürekli tazeleyen babetler sonunda bayanların vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı.

Bordo Babet Modelleri

Bordo Babet Modelleri

Günümüzde babet denilince akla sadece sade modeller gelmemekle birlikte yeni bir babet tarzı da hayatımıza girmiş bulunuyor.

Renkli Babet Modelleri

Renkli Babet Modelleri

Babetler ve Yeni Tarz Modelleri

Yaz sezonunu vazgeçilmezi olan babetler de taşlı simli gibi pırıltılara sahip olağanüstü şıklıkta olmasının yanı sıra gündüz ve gece davetlerinde topuklu ayakkabılara rakip olma yoluna gitti. Bunun yanı sıra hello kity gibi çizgi karakterlerinde yer aldığı modellerde farklılığı tercih edenlerin zevkine sunulmakta.

Renkli Desenli Babetler

Renkli Desenli Babetler

Resimli birçok modelle babetler gardırobunuz da yerini alırken geometrik çizgiler sahip modellerde mevcut. Taşların yanı sıra kurdele gibi aksesuarlarında kullanılmasıyla babetler artık ilk kullanım amacından epey bir saparak tüketicilerin tarzını belirlediği ayakkabılara dönüştü.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir