Udemy ile Nasıl Para Kazanılır?

Udemy ile nasıl para kazanılır? sorusunun cevabını merak ediyorsanızbu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz. Udemy uygulaması ile bilgi sahibi olduğunuz konularda videolar çekerek satabilir ve ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Udemy içersinde birçok kategoriyi barındırmaktadır.

Udemy ile Nasıl Para Kazanılır

Size uygun olan kategoriyi seçebilmeniz için Udemy sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Dersinizi sitede görüp alan öğrenci olursa Udemy ile yarı yarıya kazanç elde edersiniz. Eğer reklam ya da promosyon duyurusu ile derslerinize katılan öğrenci olursa kazancınızın %97’si sizin hesabınıza yatırılır. Bu sayede, eğitiminizin reklamını yapabilirsiniz. Eğer öğrenci dış ortak dersi alırsa ise %25 eğitmen, %25 Udemy ve %50 ortak kazanç elde edersiniz.

Sitede Nasıl Eğitim Görevlisi Olunur?

Sitede nasıl eğitim görevlisi olunur?Sorusunun cevabı ise oldukça basit. Udemy sitesinde ingilizce eğitimler ağırlıkdır. Fakat, Türkçe derslerde anlatabilirsiniz. Hangi dilde eğitim vereceğinize karar verdikten sonra uzman olduğunuz konuyu belirleyin.

Uzmanı olduğunuz konuda daha önce kaç kişi eğitim vermiş kontrol edebilirsiniz. Eğer ek gelir elde etmek istiyorsanız Udemy tam sizlere göre. 190 ülkede 20.000’den fazla kişi Udemy sayesinde ek gelir elde ediyor. Kendinize güvenin ve Udemy’de eğitim görevlisi olun!

Udemy sitesinde eğitim görevlisi olmak için ücretsiz kaydolabilir ve dinleyici kitlesi oluşturabilirsiniz. Ya da tanıtım amaçlı öğrendiler ilk dersinizi para ödemen izleyecekler. Eğer bilgi aktarımında iyi olduğunuzu, önemli noktaları insanlara anlatabildiğinizi düşünüyorsanız Udemy sayesinde çok paralar kazanabilirisiniz. Udemy sayesinde tanındıktan sonra kendi sitenizi açıp, işleri büyültebilirsiniz. İşleri büyütmek tamamen sizin beceri ve uzmanlığınıza bağlı. Güzel ders anlatırsanız derslerini alan birçok insan olacaktır.

Udemy Eğitimi Nasıl Yapılır?

Öncelikle Udemy’e kayıt olmanız gerekmektedir. Daha sonra uzman olduğunuz ve ders anlatacağınız konuyu seçin. Kendinizi ve dersinizi tanıtan bir içerik yazısı yazmalısınız. İçerik yazısında dersinizi pazarlamaya, dikkat çekici kılmaya özen gösterin. İnsanlar sizlerden alacağı derslerden memnun kalacaklarına inansınlar.

Ders videolarını çekmeden önce elinizde yazılı metnin bulunması dersteki gidişatınızı kolaylaştıracaktır. Teklemeden ders anlatmak, sürükleyici ve anlaşılır olmak videolar açısından oldukça önemlidir. Ses kaliteniz, görüntü kaliteniz, derste sunacağınız materyaller düzgün olmalıdır. Dikkat çekici ve önemli bilgileri paylaşmanız, insanlarda merak uyandırmanız önemlidir. Eğer kendinize güveniyorsanız Udemy sitesine giderek kaydolun ve ek gelir kazanmaya başlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir