Lokma Anahtarlar

Cıvataları ve somunları söküp takmak amacıyla seri şeklinde üretilmiş el aletleri olarak bilinmektedir. Tek başına kullanıma uygun değildir. Kullanım alanlarına göre çeşitli boylar ve kollarla birlikte kullanılmaktadır. Lokmaların cırcıra bağlantı yerleri 1/4, 1/2 ve 3/4″ olabilmektedir. Lokma kolunun lokmaya bağlanmasını sağlayan mekanizma cırcır olarak adlandırılmaktadır. İsminin açıklaması çıkardığı sesten gelmektedir.

Lokma Anahtarlar

Lokma Anahtarları ve Aksesuarları

Bir cırcır kolunun profesyonel olanının uzunluğu 225 mm’dir. Gövdesinin oluşumu vanadyum çelik ve mat krom kaplamalı kromdan oluşmaktadır. Uzun ömürlü olması adına 72 dişli hassas cırcır mekanizması şeklinde üretilmiştir. Üretimindeki güçlülük sebebiyle endüstriyel alanda karşılaşılabilecek en ağır şartlarda bile kullanıma uygundur. Sapların imalatı çift kompenantlı plastikle sağlanmaktadır. Satışa tek ve takım halinde sunulabilmektedir.

Sertleştirilmiş mat krom kaplamalı krom-vanadyum çelik kullanılarak üretilen Universal Mafsal, uzunluk olarak 72mm boyutundadır. Dayanıklılığı sayesinde aşınmaya ve aşındırıcılara karşı dirençlidir. Her alanda çalışma imkânı sayesinde endüstriyel alanda tercih edilebilmektedir. 154 gram bir ağırlığı bulunmakla beraber takım ve tekli halde satışa sunulabilmektedir.

Sertleştirilmiş mat krom kaplamalı krom-vanadyum çelikten üretilen T kol, 300 mm uzunluğunda ve 418 gram ağırlığındadır. Endüstriyel alanda işlevsel olarak üretilmiştir.

Sertleştirilmiş mat krom kaplamalı krom-vanadyum çelikten üretilen Uzatma kolu, 250 mm ve 125 mm boyutunda satışa sunulmaktadır.

Sertleştirilmiş mat krom kaplamalı krom-vanadyum çelikten üretilen Buji lokmaları, derin lokma tasarımına sahiptir ve uzun ömürlü olmak gibi özellikleri içinde barındırmaktadır.

Lokma Anahtar Fiyatları

Cer-Pa lokma anahtarlar dayanıklı bir üretimi olması ve sağlam gövde yapısı sayesinde doğru bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Endüstriyel tasarıma uygunluğunun yanı sıra amatör işlerinizde de güvenerek tercih edebileceğiniz birtakım olarak karşınıza çıkmaktadır. Araba ve bisiklet gibi ufak şeylerin tamirinde de lokma anahtarları tercih edilmektedir.

Cer-Pa Norm lokma anahtarları kullanılırken uygulayacağınız kuvvet tamamen somuna aktarıldığından işleri rahatlıkla tamamlamanız için size büyük fırsat sunmaktadır. Profesyonel, yarı profesyonel tüm işlerinizde sıkıntısız olarak kullanabileceğiniz lokma takımı arıyorsanız, Cer-Pa Norm lokma takımlarını tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için https://www.cerpa-norm.com/lokma-anahtarlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir