Tatil Fırsatları

Tüm yıl boyunca çalışıp, onca işi yetiştirip, her şeyi yerli yerine getirip kendinize vakit ayıramadığınız için tatil yapamadıysanız ve artık bu saatten sonra da tatil yapmaktan vazgeçtiyseniz hiçbir şey için henüz geç değil.

Güneyde ve sahil kenarlarında ki oteller yaz ayları boyunca % 100’e yakın doluluk oranıyla çalışırken, sonbahara girmeden önce tatil için son fırsatları da değerlendirebilirsiniz.

Tatil Fırsatları

Tatil Fırsatları

Okulların açılması, tatil sezonunun yavaş yavaş sona ermesi, çalışanların yıllık izinlerinin bitmesiyle birlikte sahil kenarları seyrekleşmeye otellerde boşalmaya başladı. Sezon sonuna kadar odaları dolu tutmaya çalışan otellerde son indirimlerini de yaparak herkese ucuz tatil yapmaya davet ediyor.

Son Dakika Tatil Fırsatları

Otellerin düzenlendikleri son dakika tatil fırsatları sayesinde tatilinizi daha  hesaplı ve daha sakin bir ortamda yapabilirsiniz. Antalya’nın sıcak ve nemli havasında her şeyden uzak sahil kenarında dalgaların sesiyle birlikte sıcak kumların üzerinde güneşlenmek ve % 40’a varan indirimlerden yararlanmak için hızlı davranmanız gerekir.

Son Dakika Tatil Fırsatları

Son Dakika Tatil Fırsatları

Antalya’da Dragut Point South Hotel her şey dahil 200 TL yerine 120 TL’den konaklama imkanı sunuyor. Corendon Miplaya Otel ise denize sıfır konumuyla ücretsiz animasyon ve çocuk havuzuyla 130 TL yerine 84 TL fiyatıyla en ucuz otellerden biri. Dragut Point North Hotel ise 160 TL fiyat yerinde % 45 oranında indirim yaparak günlüğü 88 TL yerine sizi Akdeniz’in sıcak sularına çağırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir