LG’nin Yeni Giyilebilir Cihazı Ebeveynlerin Çocuklarını Sürekli İzlemelerini Sağlıyor

Dünya’da teknoloji geliştirici markalarından birisi olarak bilinen ve tanınan markalardan birisi de LG markasıdır. G Watch adında ki giyilebilir en yeni ürünlerinden birisi olan bu saat ile beraber, geçen aylardan birinde resmen duyurusunu gerçekleştirerek herkese bildirim gerçekleştirildi. Ancak LG, sadece G Watch ile giyilebilir aksesuar üretimi gerçekleştirmeyip ayrıca bir de LG KizON adında bir akıllı bileği de piyasaya sunuyor.

lg kizon

lg kizon

Bu akıllı bilek, korumacı olan ebeveynlerin çocukları için üretilmiş bir bileklik olup ebeveynlerin bu konuda en iyi şekilde çocuklarını uzakta bile olsa takip edebilecekleri akıllı bir bilekliktir. Çocukların hoşuna gidebileceği biçimde 2 adet değişik biçimde ki tasarımdan istenilen seçilebilir ve buna göre çocuğunuza armağan edebilirsiniz.

KizON, bir telefon veyahut bir tablet üzerinden takip edilebilir biçimde ayarlanmaya müsait bir bilekliktir. Tek adım direkt arama düğmesini kullanarak çocukların direkt olarak ebeveynlere bu şekilde ulaşması mümkündür.

Ebeveynler, Çocuklarını İstedikleri An Arayabilecekler!

lg kizon trend

lg kizon trend

Anne ve babalar da KizON adlı akıllı bilekliği istedikleri her zaman için arayabileceklerdir.

Eğer ki çocuk, 10 saniye içerisinde aramaya cevap vermez ise, telefon kendiliğinden cevaplanarak ortamda ki sesin karşı tarafa gitmesi sağlanır. Yaklaşık 36 saatlik batarya süresi bulunan bu bileklik, ebeveynlere %25’lik oranda batarya süresi kaldığında uyarı mesajı da göndermektedir.

lg kizon modelleri

lg kizon modelleri

Sizlerde bu sayede telefon üzerinden çocuklarınızı en basit şekilde takip edebilir, anlık olarak nerede bulunduğunu öğrenebilirsiniz. Bunların dışında ise gelişmiş olarak en iyi şekilde çocuğunuzun sesini duyacak şekilde de akıllı bilekliği arayarak ortamda ki sesi duyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir