Kaliteli Eğitimin Doğru Adresi; Özel Mürüvvet Evyap Fen Lisesi

2008 – 2009 eğitim öğretim yılında hizmete giren İstanbul öze fen lisesi ileri teknolojiyi bünyesinde barındırmaya dikkat ediyor. Çağdaş ve yenilikçi eğitimci kadrosu ile ilkeli ve kaliteli eğitim veren kurum, eğitimin mihenk taşlarından olma yolunda ilerliyor.

özel lise

özel lise

Bireysel farklılıkları zenginlik unsuru olarak kabul eden ve eğitim kalitesinde buna dikkat eden fen lisesi, başarılı gençleri ortak paydada buluşturmaya devam ediyor. Eğitimde Atatürk ilke ve inkılaplarını örnek alan ve kalitesini artırmak için modern dünya standartlarını takip eden kurum, yeni modellere liderlik etme amacını taşıyor.

Neden Özel Fen Lisesi?

Kalabalığın içinde kaybolmak istemeyen gençlerin tercihi olan fen lisesi, çağdaş eğitim kaynakları ile sanatı, bilimi, kültürü ve sporu yaşamın bir parçası haline getirmeyi amaçlıyor.

özel fen lisesi

özel fen lisesi

Bu amacına ulaşmak için uygun materyaller hazırlamaya özen gösteren kurum, öğrencilerine hem kendi kültürlerini yaşama hem de modern dünyanın gereği olan unsurlara hakim olma şansı tanıyor. Birden fazla yabancı dil eğitimi veren kurum gençlerin dünya kültürleri ile etkileşim ve uyum içinde olması için özveri ile hizmet veriyor.

Evyap Okulları anaokulu, ilkokul, ortaokul, kolej ve fen lisesi kurumları ile gençlerin yeni tercihi olmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir