İş Makinelerinizin Lastikleri Sağlam Kalsın!

İş makineleri çalışma alanları gereği zor zeminlerde ve zor işlerde kullanılmaktadır. Ayrıca bozulan parçaları ve hasar gören lastikleri değiştirmek, onarmak ya da yenilerini temin etmek oldukça masrafa yola açar. Bu nedenle önleminizi önceden almanız size ve iş makinelerinizin verimli çalışmasına her daim fayda sağlayacaktır.

lastik

lastik

Özellikle kepçe gibi sert toprak zeminlerde, hem kazma hem taşıma işlevi gören makinelerin tekerlerini korumak için takılan lastik koruyucu zincirler, diğer bir adıyla zırhlar oldukça önemlidir. Kepçe zinciri iş makineninizin lastiklerini çalıştıkları zorlu zeminlerden korur, herhangi bir gelecek dış etkene karşı kalkan görevi görür. Lastiklerinizde oluşabilecek herhangi bir yırtık ya da zararı engeller. Ayrıca toprak zeminlerde çalışıldığında herhangi bir kayma tehlikesine karşı hem iş makinelerinizin hem de çalışanlarınızın bir nevi sigortasıdır.

ŞDL İle Güvendesiniz

 

İş Makinasi

İş Makinasi

Her türlü koruma, zırh, kepçe zinciri, koruyucu zincir, patinaj zinciri, yedek parça ve montaj, yük zinciri ve patlamaz lastik alanında yıllardır hizmet veren bir firma olarak ŞDL, Lash Zırh markası adı altında bir Türk zinciri üreticisi olmanın gururunu taşıyor. 1970 li yıllardan bu dev iş makinelerinin lastikleri için zincirler üreten ŞDL ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Daha az masrafla, daha uzun ömürlü lastik kullanımı için yılların tecrübesi ve kalitesiyle, güvenli bir şekilde ŞDL lastik koruyucu zırhları tercih edin ki işiniz aksamasın ve içiniz rahat olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir