İPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

Dünyanın teknoloji devi olan Apple markasının geliştirdiği her yeni cep telefonu modeli, henüz piyasaya sürme aşamasına gelmeden önce bile ciddi bir takipçi sayısına ulaşıyor. Özellikle şık tasarımı ve orijinal uygulamaları sayesinde geniş bir hayran kitlesi yaratmış olan İPhone serisinin en son modeli olan İPhone 7 modeli de şimdiden merak konusu oldu bile.

iphone 7

iphone 7

İPhone 7 satışları henüz başlamamış olsa da özellikle Türkiye’den önemli bir hayran kitlesi tarafından bu marka merakla izleniyor. Bu akıllı telefon modelinin piyasaya sürülme tarihi, marka tarafından genellikle bir sır olarak saklansa da bazı insanlar tarafından bilgi sızdırılmasının önüne geçmek de her zaman mümkün olmuyor.

İPhone 7 satışı ne zaman?

Genel olarak bir dedikodudan ibaret olsa da İPhone 7 satışlarının 2016 yılında başlayacağına ilişkin bilgiler var. Tabii ki Apple markası tarafından resmi bir açıklama olmadığı için henüz bu işi dedikodu sınırları içerisinde vermek durumundayız.

iphone 7

iphone 7

Fakat siz yine de bu yılın sonundan itibaren Apple tarafından yapılacak olan ürün tanıtımlarını ve İphone ile ilgili satış planlarını takip etmeye başlayın deriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir