İç Mekan Dekorasyonunda  Grafiti Sanatı

Grafiti sanatının 42000 yıl öncesi Roma İmparatorluğu döneminde İspanya Neandertal mağarasındaki karalamalardan itibaren başlamış olabileceği üzerinde bilim adamlarının ciddi çalışmaları bulunuyor. Modern sanat akımlarında yaratıcılık ve hayal güçlerini özgürce sergileyebilme imkanı bulunan Grafiti sanatı yakın zamana kadar sadece sokak fenomeni olarak biliniyordu.

grafiti

grafiti

Ev Mobilyalarında Grafiti

Son yıllarda tasarım dünyasında yükseliş trendine geçen Grafiti sanat teknikleri ile garip, tuhaf karşılanabilecek şekiller, semboller, karmaşık renklerin, nasıl sihirli bir ev dekorasyonunda kullanılabileceğinin örneklerine rastlıyoruz. Ünlü sanatçıların sıradan mobilya parçalarını , eski gardıropları, rafları nasıl bir şahesere dönüştürdüğünü gördükten sonra, iç mekanda grafiti desenli mobilyalar popülerlik kazandı.

duvar grafiti

duvar grafiti

Grafiti Dekorasyonu İçin Sadece Biraz Cesaret!

Sizde evinizdeki eski mobilyalarında grafiti sanatı teknikleri ile bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. Sıra dışı renk ve şekil kombinasyonları ile evinizin havasını bir anda değiştirebilecek grafiti dekorasyonu için sadece biraz cesaret gerekiyor. Alışılmışın dışında, tamamen kişisel bir dekor için uzman grafiti sanatçıları ile işbirliği yapabilir, mekanınızda modern, dinamik ve etkileyici bir ambiyans tasarlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir