Moda Üzerine

Hemen hemen her kadın sabah uyandığında bugün ne giyeceğim? Diye düşünmeden edemez. Bazıları bunu hiç umursamadan, giyinmek adına takar takıştırır bir şeyler kimileri de özenle “şunu giyeyim, “bununla bunu kombin edeyim” diye düşünür. Fakat moda denilen şey o sezon rövanşta olan kıyafet ya da herkesin giydiğini giymek değil, ruhunuza, karakterinize ve en önemlisi vücudunuza yakışacak parçayı seçmekten geçiyor.

2015 modası

2015 modası

Hayatınızı Kurtaracak Tüyolar

Öncelikle ne giydiğinizden daha çok, doğru ayakkabıyı seçmeye dikkat edin. Bu daha göz alıcı ve daha titiz görünmenizi sağlar. En önemli ipuçlarından biri ise, bir mağazaya gidiyorsunuz ve bir elbise görüyorsunuz. Adeta aşık oldunuz! Ama kararsız da kaldınız. Kombinlemek zor olacak vb. gibi düşünceler beyninizi kemiriyor. Yapmanız gereken tek şey o elbiseyi almamak.

moda

moda

Eğer beklediniz ve ertesi günde aklınızdaysa, koşun ve o zaman alın. Ya da bir başka tavsiye isterseniz üzerinizde leke olduysa, strech filme sarılı küçük bir limon dilimi sizi kurtaracak. Çantanızdan çıkarın ve limonu sürün, göreceksiniz leke kaybolacak. Özellikle deri ve süet kıyafetlerde çok işe yarıyor. Durmayın, harekete geçin, modaya uymayın, modanızı kendiniz yapın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir