Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

1946 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlayan Garanti Bankası, 1983 yılında Doğuş Holding bünyesine katılmıştır. 14 Aralık 2001 tarihinde Osmanlı Bankası ile birleşen Garanti Bakas, Doğuş Grubu bünyesinde şube sayısını 1983 yılında 297’den 2007 yılının 1. çeyrek sonunda ise 515’e yükseltmiştir. Aktif büyüklüğü 1983 yılında 386 milyon dolar olan bankanın 31 Mart 2007 itibariyle aktif büyüklüğü 53,6 milyar TL’ye yükselmiştir.

22 Aralık 2005 yılında Doğuş Grubu ile General Electric Consumer Finance (GECF) arasında eşit ortaklık prensibi çerçevesinde stratejik olarak ilk anlaşmasını imzalamıştır. Yapılan bu anlaşmaya göre GECF Garanti Bankası’nın sermayesinin %25.5’ini 1.555 milyar ABD doları karşılığında satılmıştır. Böylelikle Doğuş Grubu ile eşit ortaklık hakkı da ortaya çıkmıştır.

Garanti Bankası Çağrı Merkezine Nasıl Bağlanılır?

Günümüzde pek çok kişinin kampanyaları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarından dolayı tercih ettiği Garanti Bankası, ülkemizde 984, Kıbrıs’ta 6, Lüksemburg ve Malta’da birer adet olmak üzere toplam 992 şubesi yer almaktadır. Neredeyse Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla erişebileceğiniz ATM’leri olan Garanti Bankası’nın önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir.

7 gün 24 saat boyunca müşterilerine hizmet veren Garanti Bankası aynı zamanda sesli yanıt sistemiyle de cevap vermektedir. Sesli komutlar ile istediğiniz menüye hızlı bir şekilde sizler de ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparak da çağrı merkezi üzerinden Garanti Bankası’na ulaşabilirsiniz. Müşterilerinden gelen geri dönüşlere her zaman büyük bir özen gösteren Garanti Bankası, bu özelliği sayesinde hizmet kalitesini her gün bir üst noktaya yükseltmektedir. Sizler de Garanti Bankası ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi Garanti Bankası çağrı merkezine iletebilirsiniz. Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma için https://www.direkbaglanma.net/garanti-bankasi-musteri-hizmetlerine-direk-baglanma.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir